پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۸۳۸
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۷
به پنج شرط ارائه می شود؛
بسته حمایتی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی از اکران آنلاین فیلم‌های هنری و تجربی اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، این «مرکز» در چارچوب سياست‌های حمايتی سازمان‌ سينمايی در مرحله توزيع و نمايش آثار سينمايی هنری و تجربی و مستندهای سينمايی با شرايط زير، بسته حمايتی خود را به این شرح اعلام می‌كند:

1- آثار متقاضيان حمايت، پس از دريافت پروانه نمايش سينمايی، در مركز بررسی و برای بهره‌مندی از حمايت انتخاب می‌شوند.

2- حمايت مذكور از ابتدای شهریور ماه 99 صورت خواهد گرفت و پــايان هر مــاه سه فيلم (هر ماه دو فيلم داستانی و يك فيلم مستند) مورد حمايت واقع خواهند شد.

3- ميزان حمايت مركز برای هر فيلم سينمايی (داستانی: پانصد ميليون ريال و مستند ‌سينمايی: حداكثر سيصد ميليون ريال) خواهد بود كه براساس اعلام برنامه تهيه‌كننده شامل: تهيه نسخه نمايش (DCP) و تبليغات (محيطی و مجازی و...) شروع اكران آنلاين از سوی مركز و پس از اتمام اكران پرداخت می‌شود.

4- كليه امكانات رسانه‌ای مركز (سايت‌ها و شبكه‌ها و كانال‌های اجتماعی) و روابط‌ عمومی از آثار منتخب حمايت لازم را خواهند كرد.

5- شرايط دريافت حمايت

الف) اكران آنلاین در حداقل یکی از شبكه‌های وی.اُو.دی VOD یا سامانه‌های فراگیر برخط كه دارای مجوز فعاليت هستند: (تيوا، فيلم‌گردی، فيلم‌نت، فيليمو و نمآوا)

ب) شــرط بهره‌مندی از اين شيوه‌نامه، عــدم دريافت حمــايت از طــريق مــوسسه هنر و تجربه و انجام تبليغات كافی از سوی پلت‌فرم يا فيلم انجام شده است.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: