پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۸۵۹
تاریخ انتشار: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۹
بهزاد رضوانی مدیرعامل سازمان فرهنگی _ اجتماعی و ورزشی شهرداری خرم آباد طی متنی منتشر شده از عموم مردم ، هنرمندان و ورزشکاران درخواست داشت همکاری های لازم را با سازمان فرهنگی داشته باشند و تصریح کرد که بیایید ما شویم .


چه عبارات شیرین و چه آرمان‌های نغزی که قرار است خون کالبد جامعه ما باشند. همه‌ی مردان و زنان نیک‌اندیش، باورمندانه چشم به تقویم این سه عبارت دوخته‌اند.
آن‌هم در این سرزمین که فرهنگش ریشه در باورهای دینی دارد، نگاه هنرمندش، سمت حق جویی و معنویّت گرایی انسانی است و مردمانش آموخته‌اند که در مزرعه هستی، تنها با ورزش می‌توان، بدن خاکی را به روح افلاکی رهنمون ساخت.

▪️پرورش استعدادها و خلاقیت‌های جوانان شهر هدایت می‌خواهد و اما امروز سخت نیازمند هدایت ِخلاقیت و استعدادهای جوانان توسط بزرگان هر سه وادی هنر و فرهنگ و ورزشیم.
از همین‌روست که دست یاری‌مان به سوی شما نخبگان عرصه‌ی فرهنگ و هنر و ورزش دراز است تا با قدرت و صلابت و معرفت ِ میدان پرورش جوانان باشید؛

▪️ما تصمیم گرفته‌ایم سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری خرم‌آباد، محلی برای تبادل افکار و تضارب اندیشه‌ها و تعامل نخبگان شهر باشد، چون مگر می‌شود بدون بهره‌مندی از سرمایه‌های اجتماعی و مشارکت کارشناسان و نهادهای فرهنگی، شهری را تصور کرد با جایگاه برتر و الهام بخش به عنوان قطب گردشگری و الگوی موفقی برای همگان. 

▪️باور داریم، وجود پربرکت سرمایه‌های هنری، ورزشی و فرهنگی، بر قامت رشید جوانان شهر، خواهد افزود و می‌دانیم وجود جوانان ورزشکار هنرمند دین‌باور تنها با وجود بزرگان هنر و اصحاب اندیشه میسر است، پس حضورشان مایه مباهات خواهد بود.

▪️گریز و گزیری نیست، جز اینکه "من و تو" "ما" شویم و در این راه، سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری خرم‌آباد مرکز بزرگان و هادیان عرصه فرهنگ، هنر و اجتماع استان و قهرمانان ملی و آنانی که در دفاع از آیین و سرزمین جانبازی و فداکاری کرده‌اند، باشد.
▪️اما نکته آخر اینکه، پاندومی کرونا، طبقات محروم و محله‌های حاشیه‌نشین خرم‌آباد را سریعتر و شدیدتر مورد هدف قرار داده است. در این شرایط به عنوان مدیرعامل سازمان فرهنگی هنری ورزشی شهرداری با تاکید بر اینکه وظیفه داریم که شرح وظایف مصوب خود را دقیق و مو‌به‌مو انجام دهیم، از همه کارشناسان و متخصصین درخواست می‌کنم با ارسال دیدگاهها، پیشنهادها و حتی نقدهای خود، راهنمای ما در ایجاد نشاط اجتماعی، توسعه فرهنگی شهر، کاهش استرس مردم، تعمیق معرفت دینی و جلب رضایت شهروندان باشند.

بهزاد رضوانی
خدمتگزار مردم در سازمان فرهنگی _ اجتماعی و ورزشی شهرداری خرم آباد 

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: