پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۸۹۱
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۵
برای نخستین بار و در "کرانه"؛
نمایشگاه آبرنگ انفرادی "کرانه" با آثاری از محمدرضا فراهانی، فعالیت خودش را عصر روز جمعه، 17 مرداد ماه 1399 در نگارخانه بهارک آغاز می کند و به مدت شش روز تا روز چهارشنبه، 22 مرداد ماه 1399 پذیرای بازدیدکنندگان است.

به گزارش پایگاه خبری گیتی آنلاین، با خاتمه نمایشگاه انفرادی عکس "جستجو و تکرار" میثم غیاثوند در شامگاه چهارشنبه، 15 مرداد ماه 1399 و جمع آوری آثار او، تابلوهای نقاشی محمدرضا فراهانی جایگزین آنها می شود تا وی، برای نخستین بار، ذوق و هنرش را در قالب یک نمایشگاه آبرنگ انفرادی با نام "کرانه" از روز شنبه، 18 تا روز چهارشنبه، 22 مرداد ماه 1399 از ساعت 20- 17 برای مخاطبان در نگارخانه بهارک به نمایش بگذارد تا بدین صورت، برای هنردوستان و منتقدان هنری، فرصتی برای آشنایی با و اظهار نظر راجع به آثارش فراهم بیابد.

افتتاحیه نمایشگاه آبرنگ انفرادی "کرانه" محمدرضا فراهانی، ساعت 17 روز جمعه، 17 مرداد ماه 1399 با حضور این هنرمند در نگارخانه بهارک برگزار می شود.

گفتنی است که محمدرضا فراهانی، در سالهای گذشته، در آموزشگاه هنری گوناگون زیر نظر اساتید مختلف آموزش دیده است و اکنون، با برپایی یک نمایشگاه انفرادی، قصد دارد آموخته های خویش را محک بزند.

همچنین، علاقمندان به هنرهای تجسمی، فقط مطابق با دستورالعملهای بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ایران شامل پوشش دستکش و ماسک، اجازه حضور در محیط نگارخانه و مجال تماشای هنرآفرینی محمدرضا فراهانی روی بوم را خواهند یافت.

نگارخانه بهارک در میدان ونک، ده ونک، خیابان شهید صابری، کوچه یکم، پلاک یک واقع شده است.

 

خبرنگار گیتی آنلاین: فرزاد جمشیددانایی

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: