پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۹۱۳
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۰
فرمانده مرزبانی استان خراسان رضوی خبر داد؛
فرمانده مرزبانی خراسان رضوی از کشف ۶۶ کیلو و ۷۰۰ گرم مواد مخدر توسط مرزبانان هنگ مرزی تایباد خبر داد.

سردار ماشاالله جان نثار در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در راستای برخورد قاطع با قاچاقچیان مواد مخدر و جلوگیری از ورود مواد افیونی به داخل کشور، مرزبانان خراسان رضوی، موفق شدند بیش از 66 کیلو 700 گرم مواد مخدر را کشف کنند.

وی افزود: مرزبانان این فرماندهی در هنگ مرزی تایباد با اشرافیت اطلاعاتی و نیز رصد شبانه‌روزی تحرکات مرزی با کمین بر سر راه قاچاقچیان مواد مخدر طی یک درگیری مسلحانه و برتری آتش موفق شدند ضمن متواری کردن تعدادی از قاچاقچیان مسلح به آن سوی مرزها یک قاچاقچی مسلح را دستگیر و در پاکسازی محل 16 کیلو و 700 گرم مواد مخدر از نوع شیشه و هروئین فشرده و نیز یک قبضه سلاح جنگی به همراه مهمات و تجهیزات فنی مربوطه را کشف کنند.

سردار جان نثار بیان کرد: مرزبانان این فرماندهی در اقدامی مشترک با فرماندهی انتظامی نیشابور نیز موفق شدند 50 کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک را کشف و در این رابطه 4 نفر از عاملان قاچاق این بلای خانمان سوز را دستگیر و برای تشکیل پرونده راهی مراجع ذی صلاح کنند.

وی در پایان گفت: امروز مرزبانان خراسان رضوی با توکل به خدا و ائمه اطهار (ع) و تلاش‌های شبانه‌روزی توانسته‌اند امنیت پایداری را در مرزهای استان ایجاد کنند، بنابراین، قاچاقیان مواد مخدر بدانند که در مرزهای این استان نخواهند توانست نقشه شوم خود را عملی کنند.


انتهای پیام/

نویسنده:عماد زمانی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: