پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۹۱۴
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۱
وزارت امور خارجه و وزارت خزانه داری آمریکا در تاریخ 31 ژوییه،  تحریم هایی علیه سپاه تولید و سازندگی  شین جیانگ  و دو مقام آن اعلام کردند.
وانگ  ون بین سخنگوی وزارت امور خارجه چین سوم اگوست در کنفرانس مطبوعاتی در پکن اظهار داشت: چین مصرا از ایالات متحده  خواسته است تا فورا از تصمیم اشتباه خود بازگردد .

وانگ ون بین اظهار داشت، این اقدامات آمریكا به طور جدی دخالت در امور داخلی چین است و منشور اساسی روابط بین الملل را نقض می کند، چین قاطعانه با این امر مخالف است و آن را به شدت محكوم می كند.

 وی افزود: امور شین جیانگ صرفا امور داخلی چین است و ایالات متحده حق و صلاحیتی برای مداخله در آن ندارد، سپاه  تولید و سازندگی شین جیانگ  و اقوام  محلی در صلح و صفا زندگی می کنند، نیز با  کمک به یکدیگر نقش مهمی در پیشبرد توسعه شین جیانگ ، تقویت وحدت قومی ، حفظ ثبات اجتماعی و تثبیت امور دفاعی از مرزهای کشور دارند. اتهامات ایالات متحده کاملا تهمت و شایعه است .ما از ایالات متحده می خواهیم که فورا تصمیم نادرست مربوط را پس بگیرد و هرگونه مداخله در امور داخلی چین را متوقف کند. اگر آمریکا روی عملکردهای غیر منطقی خود اصرار ورزد، چین با قاطعیت  پاسخ خواهد داد.


نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: