پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۴۹۲۰
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۷
رئیس شبکه بهداشت و درمان تایباد خبر داد،
رئیس شبکه بهداشت و درمان تایباد گفت: ۶۰ درصد مردم در این شهرستان با هدف رعایت پروتکلهای بهداشتی پیشگیری از ابتلا به ویروس همه‌گیر کرونا از ماسک استفاده کرده و هنگام حضور در جمع آن را به صورت می‌زنند.

حیدر احسانی اظهار کرد: افزایش استفاده مردم این شهرستان از ماسک در یک ماه جاری به وضوح قابل مشاهده است و امیدواریم که با اطلاع‌رسانی و آموزش بیشتر، این امر گسترش یابد.

وی ادامه داد: در حال حاضر با استفاده از ظرفیت فعالان رسانه و فضاهای مجازی پویش‌های مختلفی در سطح شهرستان راه اندازی شده و هشدارهای لازم در مورد استفاده نکردن از ماسک و ارتباط آن با افزایش آمار مبتلایان به بیماری کووید- ۱۹ داده شده که موثر بوده است.

مدیر شبکه بهداشت و درمان تایباد با تاکید بر این که میزان استفاده مردم از ماسک هنوز به شرایط ایده‌آل نرسیده است گفت: لازم است که استفاده از ماسک در مکان‌های سرپوشیده و شلوغ مانند فروشگاه‌ها و روستاهای این شهرستان نیز افزایش یابد.

گفتنی است، مرکز شهرستان مرزی ۱۲۰ هزار نفری تایباد در فاصله ۲۲۸ کیلومتری جنوب شرق مشهد واقع است. تایباد از سمت شرق و جنوب شرق هم مرز با کشور افغانستان است.


انتهای پیام/

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: