پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۹۲۷
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۳
با افزایش 23 درصدی متقاضیان نسبت به سال گذشته؛
چهاردهمین دوره طرح توزیع یارانه کتاب از طریق کتابفروشی‌ها با عنوان"تابستانه کتاب۹۹" از ۱۸ مرداد ماه همزمان با عید غدیرخم کار خود را آغاز خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی موسسه خانه‌کتاب و ادبیات ایران، با باقی ماندن یک روز از مهلت ثبت‌نام کتابفروشی‌ها در طرح تابستانه کتاب۹۹، ۶۵۴کتابفروشی برای فروش کتاب با یارانه۲۰درصدی اعلام آمادگی کرده‌اند که در مقایسه با طرح بهارانه کتاب 98 افزایش ۲۳درصدی را نشان می‌دهد.

در این طرح، تهران با ۹۱کتابفروشی، اصفهان با ۷۲کتابفروشی، خراسان‌رضوی با ۶۹کتابفروشی،  قم با ۵۷کتابفروشی پیشتاز سایر استان‌ها در میزان مشارکت کتابفروشی‌ها هستند.  

در بین استان‌های شرکت‌کننده در این طرح، تاکنون استان قزوین با افزایش صد درصدی حضور کتابفروشی‌ها در مقایسه با طرح بهارانه کتاب در صدر قرار دارد و استان‌های یزد با ۵۸ و  کرمانشاه با افزایش ۵۷درصدی حضور کتابفروشی‌ها در جایگاه بعدی قرار گرفته‌اند. همچنین میزان مشارکت کتابفروشی‌های آذربایجان غربی و کهگیلویه و بویراحمد در طرح تابستانه کتاب افزایش ۵۰درصدی را نشان می‌دهد. کتابفروشی‌های خراسان شمالی نیز در مقایسه با بهارانه کتاب ۴۰درصد افزایش داشته‌اند.

کتابفروشی های سراسر کشور تا فردا(۱۶مردادماه) فرصت دارند در طرح تابستانه کتاب۹۹ثبت نام کنند. 

اسامی و مشخصات کتابفروشی‌های عضو طرح «تابستانه کتاب ۹۹» به تفکیک هر استان بر روی سایت  tarh.ketab.ir  قابل مشاهده است.

در این طرح که با شعار"کتاب بخوانیم، ایمن بمانیم" از ۱۸مردادماه آغاز و تا ۳۰مرداد ادامه خواهد داشت، سقف مجاز خرید برای هر خریدار ۱۵۰ هزار تومان است.

در «تابستانه کتاب۹۹» به منظور رعایت پروتکل‌های بهداشتی در شرایط شیوع و گسترش ویروس کرونا و رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی، خریدهای غیرحضوری نیز با ثبت اطلاعات مربوطه در پنل از سوی کتاب‌فروشی‌ها فراهم شده است.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: