پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۹۲۸
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۱
در این دیدار درخصوص بررسی و حل مشکلات حوزه آب بخش قطور ، نحوه تأمین و توزیع آب شرب و طرح‌ها و پروژه‌های آبرسانی بحث و تبادل نظر شد.

در این دیدار درخصوص بررسی و حل مشکلات حوزه آب بخش قطور ، نحوه تأمین و توزیع آب شرب و طرح‌ها و پروژه‌های آبرسانی بحث و تبادل نظر شد.به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی ؛ این دیدار در دفتر بخشدار قطور با حضورمدیرعامل و معاون بهره برداری شرکت آب و فاضلاب خوی برگزار شد.

در ابتدای این نشست رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب شهرستان خوی  ضمن ارائه گزارش جامعی از اقدامات، فعالیتها و روند پروژه های در حال اجرای بخش قطور افزود: خدمات رسانی به جامعه زحمتکش شهری و روستایی بخش قطور افتخاری بس عظیم برای ما بوده که مجموعه شرکت آب و فاضلاب با تمام توان در جهت جلب رضایت مشترکین از هیچ تلاشی دریغ نمی کند.

سلطانی به وضعیت تامین و توزیع آب شرب و بهداشتی در بخش قطور اشاره کرد و افزود : خوشبختانه مشکلی از جهت کمبود آب چه در بخش شهری و چه در بخش روستایی نداریم و روند آبرسانی پایدار در حال انجام است .

وی به اولویت های کاری در این بخش پرداخت و اظهار داشت : ما برنامه های میان مدت و دراز مدت برای این بخش ترسیم کرده ایم که با استعانت از خدواند متعال و همکاری بخشدار محترم اجرا خواهیم کرد.

همچنین در ادامه شکورلو بخشدار قطور تقدیر و تشکر از تلاشهای بی دریغ مجموعه شرکت آب و فاضلاب در خدمت رسانی و تأمین آب شرب شهر و  روستاهای سطح بخش قطور افزود: مردم منطقه مردم قدرشناس بوده که در تمام مدت در حمایت از این نظام و انقلاب در عرصه های مختلف حضور فعال دارند .

 شکورلو در  ادامه خاطرنشان کرد: در زلزله اخیر این بخش از اولین ساعات حادث شدن زلزله اکیپ های امداد و تعمیرات شرکت آب و فاضلاب در منطقه حضور داشتند و به رفع اتفاقات و آبرسانی  مشغول بودند که این جای تقدیر دارد

در پایان شکورلو بخشدار قطور ضمن قدردانی مجدد از تلاشهای مجموعه آب و فاضلاب ، خدمت به مردم این بخش را افتخار بزرگی دانست که نصیب کارکنان خدوم این مجموعه شده است.

 

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: