پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۴۹۳۴
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۰۰
رئیس اداره راهداری وحمل ونقل جاده ای شهرستان تایباد از اجرای عملیات روکش آسفالت گرم ابتدای محور تایباد – باخرز خبر داد.

علی اصغر کرباسی،  با اشاره به اثرات مثبت روکش آسفالت گفت: به دلیل خرابی بیش از حد روسازی قسمتی از محور تایباد – باخرز، انجام عملیات روکش آسفالت گرم به طول یک کیلومتر با عرض 6 متر و ضخامت 3 سانتی متر توسط عوامل راهداری این اداره اجراء گردید که اصلاح این مسیر در راستای تسهیل در ترافیک بین شهر تایباد و باخرز و روستاهای در مسیر بوده که جزء محورهای پرترافیک شهرستان محسوب می گردد.

وی یادآور شد: اجرای روکش آسفالت  گرم توسط نیروهای راهداری و بهره گیری از ماشین آلات اداره و استفاده از ظرفیت پیمانکار جهت تهیه و پخش آسفالت ظرف مدت یکروز انجام شد .

کرباسی گفت:  25 کیلومتراز محور مذکور در حوزه تایباد قرار دارد که مقدار 12 کیلومتر آن در سالهای گذشته بهسازی و آسفالت شده است و قسمتی که اکنون روکش گردیده در حال تخریب قرار گرفته بود که با این اقدام اصلاح گردید.

گفتنی است، شهرستان ۱۲۰ هزار نفری تایباد و 58 هزار نفری باخرز به ترتیب در فاصله 228 و 220 کیلومتری جنوب شرق مشهد واقع هستند.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: