پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۹۴۲
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۱:۴۴
رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی سیستان و بلوچستان گفت: بزودی برای بازدید و بررسی زمینه های توسعه صنایع کوچک و شهرک های صنعتی به استان سفر خواهم کرد.
گیتی آنلاین_به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت،معدن و تجارت سیستان و بلوچستان: معاون وزیر صمت و رییس سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در دیدار استاندار، رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت و مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی سیستان و بلوچستان ضمن قدردانی از توجه و پی گیری های ویژه استاندار و حمایت از مجموعه واحد‌های تابعه وزارت صمت در استان، گفت: بزودی برای بازدید و بررسی زمینه های توسعه صنایع کوچک و شهرک های صنعتی به استان سفر خواهد کرد.

محسن صالحی نیا اظهار داشت: اعتبارات شهرک های صنعتی استان را نسبت به سال ۹۸ به میزان دو برابر افزایش می دهیم.

وی افزود: توسعه شهرک های صنعتی در شهر های جدید التاسیس استان در اولویت برنامه های سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی کشور قرار دارد.

استاندار سیستان و بلوچستان در این دیدار گفت: در پی سیاست های کلان دولت در راستای توسعه سیستان و بلوچستان و اقبال سرمایه گذاران به استان، تقویت شهرک‌های صنعتی به ویژه شهرک‌های تخصصی توسط بخش خصوصی نقش مهمی در  سرمایه‌گذاری و ایجاد اشتغال و تحقق اهداف و چشم انداز توسعه استان دارند.

احمدعلی موهبتی گفت: در برخی شهرهای جدید التاسیس از جمله زرآباد، که در آینده نقش مهمی در توسعه استان و منطقه ایفا خواهند کرد، باید مطالعه و مهندسی جامعی در خصوص ایجاد شهرک‌های صنعتی صورت پذیرد.

وی ضمن قدردانی از نگاه و توجه سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در رابطه با تخصیص منابع، توسعه شهرک‌ها و نیز انتصاب مدیران استان، مشکلات شهرک‌های صنعتی استان به ویژه شهرک صنعتی کامبوزیا زاهدان و چابهار در تامین زیرساخت برق با همکاری دستگاه‌های خدمات رسان، را تشریح کرد که پس از بررسی، تصمیمات مورد نیاز اتخاذ شد. 
 در این نشست شهرکی، رییس سازمان صنعت،معدن و تجارت و راشکی مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان مسائل و مشکلات مربوطه، گزارش اقدامات انجام شده و پروژه های در حال اجرا را ارائه نمودند.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: