پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۹۵۲
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۳
فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان سیب و سوران قاتل و شرور مسلح فراری پس از یک سال فرار به دام افتاد.
سردار محمد قنبری در گفتو با خبرنگار گیتی آنلاین اظهار داشت: این قاتل 35 ساله با چندین فقره سابقه شرارت در سطح شهرستان سیب و سوران در مرداد ماه سال قبل در یکی از روستاهای بخش هیدوچ این شهرستان بر سر اختلافات مالی با شلیک سلاح  کلاش دو مرد 26 و 40 ساله را به قتل رسانده و متواری شده بود.
وی تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه قاتل یک قبضه سلاح کلاش بهمراه مقادیری مهمات جنگی کشف شد

 وی ادامه داد: همچنین ًبا تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان چابهار، یک پرونده پیچیده آدم ربایی کشف و 2 جوان 20 و 23 ساله که در خرداد ماه سال جاری توسط چند فرد مسلح ناشناس، در شهرستان میناب استان هرمزگان ربوده و به مکانی نامعلوم در شهرستان چابهار منتقل شده بودند، پس از 50 روز اسارت از چنگال آدم ربایان رها و صحیح و سالم به آغوش خانواده بازگشتند.

فرماندهی انتظامی استان گفت:  در این رابطه یکی از عاملان آدم ربایی دستگیر و تلاش برای دستگیری متهمان فراری پرونده ادامه دارد.
 سردار قنبری افزود: با تلاش وپیگیری کارآگاهان پلیس آگاهی سیستان وبلوچستان و در راستای پیگیری پرونده های معوقه قتل، قاتل مسلح و تحت تعقیبی که شانزدهم اردیبهشت ماه سال 95 به همراه فردی دیگر در جنایتی هولناک اعضای یک خانواده را در روستای"قاسم آباد" از توابع بخش "بمپور" شهرستان ایرانشهر با استفاده از سلاح کلاش به رگبار بسته بود در شهر زاهدان دستگیر شد.

 وی افزود: در این جنایت هولناک جوانی 25 ساله بر اثر اصابت چند گلوله در محل حادثه به قتل رسید و سه عضو دیگر از خانواده وی نیز به شدت مجروح شدند.
 وی تصریح کرد: در اقدامی دیگر ماموران کلانتری 13 فرماندهی انتظامی شهرستان زاهدان متهم به قتل نوجوانی 11 ساله در منطقه شیرآباد کمتر از 2 ساعت از حادثه دستگیر و در بازرسی از مخفیگاهش یک قبضه سلاح کمرشکن ساچمه ای کشف شد.

وی بیان کرد: در این ماجرا چند نفر از اوباش محل با هم درگیر که 2 نوجوان که در حاشیه خیابان نظاره گر ماجرا بودند مجروح که یکی از آنان به علت شدت جراحات وارده جان باخت.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: