پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۹۸۳
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۷
سیدسجاد موسوی رئیس هیات انجمن های ورزشی شهرستان خرم آباد با اسماعیل رضایی عضو شورای اسلامی شهر خرم آباد دیدار و گفت و گو کرد .


به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی هیأت انجمن های ورزشی شهرستان خرم آباد این جلسه ۱۶ مرادماه در محل ساختمان شورای اسلامی شهر برگزار شد .

در ابتدای این نشست صمیمانه، جوان ترین عضو شورای اسلامی شهر خرم آباد ضمن تبریک انتصاب سیدسجاد موسوی به عنوان رئیس هیات انجمن های ورزشی شهرستان خرم آباد برای وی و هیات رئیسه هیأت آرزوی موفقیت کرد.

 اسماعیل رضایی با اشاره به حمایت همه جانبه اعضای شورای اسلامی دور پنجم از ورزش، بیان داشت: حمایت ما از ورزش با هدف توسعه شاخصه های ورزشی و ایجاد نشاط، ارتقاء سلامت، استفاده مفید و بهینه از اوقات فراغت و رسیدن به افتخارات ورزشی است. 

سید سجاد موسوی ابراز داشت: در حوزه های مختلف، ورزشکاران و نخبه های ورزشی زیادی در شهرستان خرم آباد وجود دارد که علاوه بر استان حتی در سطح کشور نیز حرفی برای گفتن دارند اما به لحاظ عدم امکانات ورزشی این سرمایه ها نابود می شوند و نیاز است که مسئولان شهرستان و شورای شهر به این حوزه توجه ویژه ای داشته باشند.

گفتنی است در این دیدار مشکلات و معضلات انجمن های ورزشی شهرستان خرم آباد مورد بحث و بررسی قرار گرفت و اسماعیل رضایی به نمایندگی از اعضای شورای سلامی شهر قول مساعدت و همکاری های لازم را به رئیس و هیات رئیسه انجمن های ورزشی شهرستان خرم آباد داد و گفت : بنده و همکارانم در شورای اسلامی شهر در راستای نیل به اهداف انجمن های ورزشی از هیچ کوششی دریغ نخواهیم‌کرد و امیدواریم با همدلی و همکاری ، گام های بزرگی در راه پیروزی  و اعتلای ورزش شهرستان خرم آباد برداریم .
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: