پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۴۹۸۹
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۹
بهزاد رضوانی، مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری خرم‌آباد از دفتر تسهیل‌گیری و توسعه محلی پشت‌بازار و درب دلاکان خرم‌آباد بازدید کرد.
‍ 
وی عصر روز شنبه، 18 مردادماه، هم‌زمان با عید سعید غدیرخم در دفتر تسهیل‌گیری و توسعه محلی پشت‌بازار و درب دلاکان خرم‌آباد حضور یافت و با مدیر و نیروهای این دفتر به گفت‌وگو نشست.

مدیریت دفتر تسهیل‌گیری و توسعه محلی پشت‌بازار و درب دلاکان خرم‌آباد را «طاهره احمدی» برعهده دارد.  

بهزاد رضوانی به تازگی به عنوان مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری خرم‌آباد منصوب شده است و اعلام کرده است از نظرات، پیشنهادات و توصیه‌های متخصصان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی، دفاتر تسهیل‌گری و توسعه محلی و سازمان‌های مردم‌نهاد برای ارتقای کیفیت کار این سازمان، استفاده خواهد کرد. 

متأسفانه اگرچه پشت‌بازار و درب‌دلاکان، قدیمی‌ترین محله‌های شهر خرم‌آباد و نزدیک مرکز شهر و قلعه فلک‌الافلاک هستند اما در فهرست محله‌های حاشیه‌نشین شهر خرم‌آباد قرار دارند. 

بهزاد رضوانی گفته است برنامه دارد از همه دفاتر تسهیل‌گیری و توسعه محلی محله‌های حاشیه‌نشین خرم‌آباد بازدید کرده و تلاش می‌کند تعامل، هم‌افزایی، همگرایی، همکاری و همیاری بین سازمان فرهنگی، اجتماعی، ورزشی شهرداری خرم‌آباد را با سازمان‌های مردم‌نهاد و دفاتر تسهیل‌گیری و توسعه محلی افزایش دهد تا بشود گام‌های اثرگذارتری برای رفع مشکلات مختلف محله‌های حاشیه‌نشین از جمله کاهش آسیب‌های اجتماعی متناسب با شرح وظایف مربوطه، برداشت. 

فقر، بیکاری، اعتیاد، کمبود زیرساخت‌ها و امکانات تفریحی، فرهنگی، هنری، ورزشی و ... از جمله مشکلات محله‌های حاشیه‌نشین هستند.

متأسفانه شهر خرم‌آباد در حال حاضر تعداد 15 محله حاشیه‌نشین دارد. 
دفاتر تسهیل‌گیری و توسعه محلی تحت نظارت امور اجتماعی استانداری‌ها، براساس مطالبه‌گری برای کاهش آسیب‌های اجتماعی و توانمندسازی مردم محلی، فعالیت می‌کنند. 

 تهیه خبر: شهرام شرفی
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: