پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۵۰۰۳
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۹

هر پست ،مقام و مسئوليتي از انقلاب را بر دوش داريد تلاش و كوشش كنيد ،سعي كنيد مردم را جذب انقلاب كنيد 

(( ان الله اشتري من المؤمنين انفسهم و اموالهم باًن لهم الجنة ))

هر چند بنده كوچكنر از آن هستم كه بتوانم پيامي به اين  امت شهيد پرور و حزب الله بدهم ولي به عنوان يك وظيفه كه بر دوشم هست چند كلامي به عنوان وصيت مي نويسم.

 امت سلحشور و قهرمان ايران هم اكنون كه با هجوم استكبار جهاني به كشور شهيد پرورمان مواجه شده ايم وظيفه هر انسان مسلمان مي باشد كه از قرآن و  اسلام و وطن مان دفاع كنيم تا به ابرقدرتها بفهمانيم كه ديگر وقت زورگويي به سر رسيده پس اي عزيزان هرگز جبهه ها را خالي نگذاريد و كمك به جبهه هاي حق را از ياد نبريد زيرا كه باهمين كمك شما است كه اين قلدرها به زانو در آمده اند و به دست و پا افتاده اند تا انقلاب را دگرگون كنند.

 اي كساني كه در هر پست و مقامي مسئوليتي از انقلاب را بر دوش داريد تلاش و كوشش كنيد سعي كنيد مردم را جذب انقلاب كنيد اگر فردي كه مسئوليتي دارد با اعمال و رفتارش مردم را از انقلاب و اسلام بدبين كند بداند كه خون شهدا را پايمال كرده و بايد فرداي قیامت جوابگو باشد و اي همكلاسيهاي عزيزم شما با درس خواندتان ادامه دهنده ي راه شهدا باشيد كه همين خوب  درس خواندن شماست كه مي تواند مشت محكمي باشد بر دهان اين متجا وزين شرق و غرب .

و جوانان عزيز نكند در رختخواب ذلت بميرد كه قاسم بن الحسن در راه حسين (علیه السلام) و با هدف شهيد شد و اي كاش حسين بن علي زنده بود لبيك در اين راهيان كر بلا را مي شنيد برادران استغفار و دعا را از ياد نبريد كه بهترين درمانها براي تسكين دردهاست و هميشه به ياد خدا باشيد  و در راه او قدم برداريد و هر گز دشمنان بين شما تفرقه نيندازد و قدر همديگر را بدانيد و به خاطر مسائل كوچك از هم جدا نشويد كه اگر روزي چنين شود ، ذلت اسلام و مسلمين رسيده است.
 رزمندگان عزيز و كفر ستيز اسلام سنگر هايتان  را حفظ كنيد كه خداوند پشتيبان ماست.

 و جانبازان انقلاب، اي شهيد زنده قدر خود را بدانيد و رزمندگان را دعا كنيد زيرا شما ها عزيزان درگاه ايزد منان هستيد و شما پيام آوران انقلاب هستيد سعي كنيد اين وظيفه سنگين را به نحو احسن انجام دهيد درشخصيت امام بيشتر دقت كنيد تاعظمت روحي و مقام علوي اين پير جماران را در يابيد و از او اطاعت كنيد.

 سلام مرا به امام برسانيد و به او بگوييد  تاسر حد شهادت در سنگر توحيد خواهم جنگيد انشاالله. اي مادران مبادا از رفتن فرزندانتان به جبهه جلو گيري كنيد كه فردا در محضر خدا جواب زينب را نمي توانيد بدهيد كه تحمل 72 شهيد را نمود. آن قدر به جبهه مي روم تا شهيد شوم و اي كاش هزار بار زنده مي شدم و دوباره در راه خدا كشته مي شدم تا بلكه بتوانم درآن روز هاي محشر در برابر حسين (علیه السلام) سر افراز باشم كه ادامه دهنده راه شهدا بوده ام.

روابط عمومی ستاد کنگره شهدای استان لرستان
انتشار : رضا مریدی اصل 
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: