پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۵۰۲۰
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۴
رئیس برنامه ریزی شرکت پتروشیمی ایلام اعلام کرد:
طبق برنامه زمان ‌بندی ‌شده عملیات اورهال واحد پلی‌اتیلن سنگین پتروشیمی ایلام از پانزدهم مرداد آغاز و تا پایان مرداد ادامه خواهد داشت.

به گزارش گیتی آنلاین به نقل از پایگاه اطلاع رسانی هلدینگ خلیج فارس یونس رحمتی، رئیس برنامه‌ریزی تعمیرات شرکت پتروشیمی ایلام درباره اقداماتی که در زمان اورهال انجام خواهد شد، اظهار داشت: تمیز‌کاری رآکتورهای ۲۰۱ و ۲۲۱، تعمیر توربوکوپلنیگ سانتریفیوژ A، تعمیرات اساسی بلورهای ۲۰۱ و ۲۲۱، تمیزکاری و تعمیر تیوب‌های آسیب‌دیده مبدل‌های۷۰۴، ۲۰۱،۲۲۱، تمیزکاری برج‌ها، درام‌ها و مبدل‌های Sec 700، تعمیر پمپ‌های ۷۱۱ و ۸۵۳، بازرسی تجهیزات ثابت و انجام PM تجهیزات برقی و ابزار دقیقی از جمله اقدامات برنامه‌ریزی شده در اورهال است.
وی به تعیین برنامه زمان‌بندی اولیه اورهال با در نظر گرفتن تعمیر درایر۳۰۲ (مسیر بحرانی پروژه) به مدت ۲۱ روز اشاره کرد و افزود: با ارائه روش تعمیر تایر و رولرهای درایر همزمان با در سرویس بودن این تجهیز توسط تعمیرات مکانیک، این بخش از برنامه اورهال حذف و قبل از اورهال آغاز شد.
رییس برنامه‌ریزی تعمیرات شرکت پتروشیمی ایلام تصریح کرد: با اجرای این طرح مدت زمان تعمیرات اساسی از ۲۱ روز به ۱۶ روز کاهش یافت.
رحمتی خاطر نشان کرد: از سوی مدیریت مجتمع بر اهمیت و رعایت مسئله ایمنی تاکید و به کلیه بخش‌ها و پیمانکاران اعلام گردید که ایمنی اولویت اول کاری افراد باشد و همه ملزم به رعایت دستور‌العمل‌های ایمنی مجتمع هستند.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: