پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۵۰۲۵
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۱۸
بهزاد رضوانی رئیس سازمان فرهنگی _ اجتماعی و ورزشی شهرداری خرم آباد طی بازدیدی از کوی علی آباد با رسول پاکدل مدیرعامل موسسه باب الحوائج (ع) و کارشناسان دفتر تسهیلگری و توسعه محلی محله علی آباد و شمشیرآباد دیدار و گفت و گو کرد .
در این دیدار صمیمانه، کارشناسان دفتر تسهیلگری کوی علی آباد گزارشی از عملکرد و فعالیت چندین ماهه خود را به ریاست سازمان فرهنگی شهرداری خرم آباد ارائه دادند .

براساس این گزارش ، رسول پاکدل مدیر عامل موسسه باب الحوائج (ع) مشکلات و معضلات این محله حاشیه نشین را بیان داشت و درخواست های اهالی محله کهن  و باقدمت علی آباد را که در حیطه وظایف سازمان فرهنگی بود تقدیم ریاست این سازمان نمود .

بهزاد رضوانی رئیس سازمان فرهنگی _ اجتماعی و ورزشی شهرداری خرم آباد اظهار داشت : موسسه خیریه باب الحوائج (ع) و دفتر تسهیلگری کوی علی آباد از دفاتر فعال سطح شهر خرم آباد است که از فنی ترین و تخصصی ترین کارشناسان بهره گرفته و امید است با همدلی و مشارکت این دفتر پرتلاش و سازمان فرهنگی شهرداری بتوانیم گام های مثبت و نیکی در جهت رفع مشکلات و معضلات اهالی این محله کم برخوردار و کمتر توسعه یافته برداریم . 

خبرنگار : مریم نظری
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: