پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۵۰۴۱
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۱
فرمانده يگان حفاظت وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: با هوشیاری نیروهای یگان حفاظت استان اصفهان، حفاران غیرمجاز در شهرستان نجف آباد ناکام ماندند.
گیتی آنلاین_ سردار "امیر رحمت الهی" در تشریح این خبر اظهار داشت: برابر گزارش واصله مبنی برحفاری غیرمجاز در خانه ای واقع در شهرستان ظنجف آباد، عوامل یگان بلافاصله پس از هماهنگی با کارکنان انتظامی شهرستان به مکان مورد نظر عزیمت و با مشاهده نقاط متعدد حفاری شده با عمق بسیار بالا و تونل هایی با طول 8 متر و نیز حضور 8 نفر از عوامل حفاری، نسبت به انجام بررسی اولیه اقدام می کنند.

وی تصریح کرد: در ادامه، مأموران حین توقیف ادوات حفاری شامل پیکور برقی، موتور برق، تیشه و سنگ فرز با مقاومت متهمان روبه رو که حفاران ضمن حمله به کارکنان انتظامی و یگان حفاظت با سلاح سرد و ایراد جراحت به دو نفر از عوامل انتظامی و یگان حفاظت، از طریق درب انتهای منزل متواری می شوند.

فرمانده يگان حفاظت وزارت میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خاطرنشان کرد: با هماهنگی رئیس کلانتری منطقه و اعزام نیروهای یگان امداد هر 8 نفر حفار مورد نظر محاصره، دستگیر و با هماهنگی مقام قضائی مکان مورد نظر تا اطلاع ثانوی پلمب و تمامی ادوات حفاری توقیف و متهمان برای سیر مراحل قانونی به مراجع ذی‌صلاح تحویل شدند./ پایگاه خبری پلیس
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: