پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۵۰۴۵
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۶
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان های خاش و دلگان 5 سارق مسلحی که با تهدید سلاح کلاش اقدام به سرقت مسلحانه بیش از یک میلیارد ریال طلا کرده بودند دستیر شدند .
سردار محمد قنبری در گفتگو با خبرنگار بازار اظهار داشت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان های خاش و دلگان 5 سارق مسلحی که با تهدید سلاح کلاش اقدام به سرقت مسلحانه بیش از یک میلیارد ریال طلا از منزلی در یکی از روستاهای شهرستان دلگان کرده بودند، در کمتر از 15 ساعت شناسایی و متهمان در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه داخل مخفیگاهشان در شهرستان خاش دستگیر شد.

وی افزود: در این عملیات و در بازرسی از مخفیگاه سارقان تمامی زیور آلات مسروقه بهمراه سلاح کلاش استفاده شده در سرقت و مقادیری مهمات جنگی کشف شد.

وی تصریح کرد: در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی نیز  طی هفته گذشته، با تلاش شبانه روزی مأموران انتظامی شهرستان های "خاش"،"زاهدان"، "ایرانشهر" ،"سراوان" و "چابهار"، در عملیات هایی مجزا، 14 سارق مسلح و به عنف، دستگیر و 17 فقره انواع سرقت مسلحانه و به عنف در سطح استان سیستان و بلوچستان کشف شد.

وی ادامه داد:  در پی دستگیری این سارقان، 3 دستگاه خودروی مسروقه، 8دستگاه تلفن همراه و مقادیری وجه نقد مسروقه، یک قبضه سلاح کلاش، 2 قبضه کلت کمری به همراه تعدادی سلاح سرد کشف شد.

 فرماندهی انتظامی استان گفت: در درگیری سنگین جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ایرانشهر با اعضای یک باند حرفه ای قاچاق مواد مخدر ضمن به هلاکت رسیدن 2 سوداگر مرگ یک دستگاه خودروی پژو 405 توقیف و در بازرسی آن مقدار 766 کیلو و 400 گرم تریاک، به همراه 2 قبضه سلاح کلاش، یک قبضه کلت کمری و مقادیری مهمات جنگی کشف شد.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: