پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۵۰۵۴
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۴
مدیرعامل شرکت پالایش نفت تهران:
در پالایشگاه نفت تهران تمام پروتکل های ایمنی و امنیتی رعایت می شود.
به گزارش خبرنگار گیتی آنلاین امروز سه شنبه 21 مرداد 99، حامد آرمانفر مدیرعامل شرکت پالایش نفت تهران در نشست خبری گفت : به دلیل خطرات ذاتی که در فضای پالایشگاهی محتمل است در شرکت پالایش نفت تهران تمامی پروتکل های ایمنی رعایت شده است.
وی تاکید کرد: اینطور نیست که پالایشگاه نفت در ایران با پالایشگاه نفت در ژاپن متفاوت باشد. پالایشگاه نفت ایران هم مثل پالایشگاه نفت کشورهای دیگر تحت لیسانس است و  در این زمینه از استانداردهای امنیتی به هیچ عنوان تخطی نکرده ایم و نمی کنیم.
وی در مورد نگرانی هایی که درباره اتفاقات غیرمترقبه در شهر تهران مطرح می شود اظهارداشت: من در آن موارد صحبتی ندارم اما در مورد آنچه به من سپرده شده است اطمینان می دهم که هیچ خطری پالایشگاه نفت تهران را تهدید نمی کند و ما در حال حاضر با قدرت داریم کار می کنیم به طوری که طی بیست و هشت روز تعمیرات اساسی واحدهای ایزوماکس و هیدروژن شمالی شرکت پالایش نفت تهران را انجام دادیم.

تعمیرات اساسی انجام شده در واحدهای ایزوماکس و هیدروژن شمالی
این تعمیرات شامل تعمیر؛ 4 دستگاه راکتور شامل احیاء، تخلیه، الک و شارژ مجدد کاتالیست ها، 6 دستگاه کوره، تمیزکاری و بازدید pig tail های کوره 2H-801 و تعویض 16 عدد از pig tail های کوره، همراه با تخلیه، الک و بارگیری کاتالیست Reformer. 
نوسازی بخش عمده ای از Piging واحدهای ایزوماکس و هیدروژن که دچار خوردگی شده بودند. تعمیرات اساسی مبدل ها و فن های هوایی واحد، تعمیرات اساسی برج ها و ظروف واحد از جمله برج های 2v-409 , 2v-407 . عایق کاری مجدد بدنه ظروف، برج ها و خطوط انتقال، بهبود رفراکتوری کوره های 2H-401 & 2H-402 واحد آیزوماکس و 2H-801 واحد هیدروژن ، نصب تلمبه های جدید 2P-407 و 2P-413 و همچنین رنگ آمیزی و زیبا سازی سطوح مبدل ها، برج ها و ظروف

در طول دوره تعمیرات پروتکل های بهداشتی برای جلوگیری از ابتلا کارکنان به ویروس کرونا به شدت و با دقت اعم از تست سلامت افراد و در اختیار قراردادن وسایلی همچون ماسک و غذا و نوشیدنی حفاظت شده و در نظر گرفتن فاصله اجتماعی  و ضدعفونی محیط در کانکس ها، رستوران ها و سرویس های ایاب و ذهاب رعایت شد.
آرمانفر افزود: در فرآیند تعمیرات اساسی از توان داخلی در زمینه ساخت و تامین قطعات استفاده کردیم و این امر باعث تسهیل تامین قطعات و باعث کاهش زمان و هزینه تعمیرات اساسی شد. 
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: