پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۵۰۶۴
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۰۰
با شعار «تنها با یک گل، گلستان نمی‌شود»؛
جشنواره بین‌المللی فیلم «لیلون» با شعار «تنها با یک گل، گلستان نمی‌شود» در کردستان سوریه برگزار می‌شود.
از طرف مسئولان برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم «لیلون» Leloun در کردستان سوریه، از همه فیلمسازان دنیا و پخش کنندگان فیلم، درخواست شده است؛ آثار خود را تا روز شنبه 25 مرداد ماه جاری (15 آگوست 2020) از طریق ایمیل آدرس lelounfestival@gmail.com برای دبیرخانه این رویداد سینمایی ارسال کنند. 
‎ جشنواره بین‌المللی فیلم «لیلون» در تاریخ 31 شهریور ماه امسال (21 سپتامبر 2020) برگزار خواهد شد و کارگردانان و پخش کنندگان آثار سینمایی می‌توانند برای ارسال آثارشان و گرفتن اطلاعات بیشتر به آدرس اینترنتی جشنواره http://lelun.net/kurdsh-language و سایت https://filmfreeway.com/LELOUN  مراجعه کنند.
جشنواره بین‌المللی فیلم «لیلون» با هدف تبادل فرهنگی ضمن حفظ هویت و حریم شخصی هر فرهنگ، بین ملت‌های مختلف جهان برگزار می‌شود و این کار، از طریق فعالیت‌های فرهنگی بین‌المللی مانند جشنواره‌های هنری و ادبی انجام می‌شود، جایی‌که هر فرهنگ، تعریف خودش را داشته باشد.
تعدادی از شرایط این جشنواره عبارت است از: فیلم‌های کوتاه نباید از 45 دقیقه بیشتر باشد، فیلم‌های بلند باید بین 60 تا 120 دقیقه باشد، فیلم‌های مستند نباید بیشتر از 100 دقیقه باشد. از آثاری استقبال می‌شود که بین سال‌های 2017 تا 2020 ساخته شده باشند. آثار ارسالی به‌غیر از زبان اصلی باید ترجمه انگلیسی را نیز به همراه داشته باشند.
برای زمان برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم «لیلون» بر اساس وضعیت بهداشتی جهان تصمیم‌گیری خواهد شد.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: