پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۵۱۸۱
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۶:۵۵
جعفر ربیعی :
صنایع پتروشیمی خلیج فارس با نماد فارس با ارزش بازار ۴۱۲ هزار میلیارد تومان بار دیگر رتبه نخست خود در بازار سرمایه را پس گرفت.

به گزارش گیتی آنلاین به نقل از روابط عمومی شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس، جعفر‌ربیعی درباره وضعیت این روزهای بورس گفت: یکی از وظایف هلدینگ‌ها حمایت از سهامشان در شرایط احساسی است. ما حتما این وظیفه را انجام می دهیم. اما به هر حال همه بازیگران بازار هم باید در این مورد کمک کنند. هماهنگی هایی شده، حداکثر تلاش خود را می کنیم که از طریق صندوق بازار گردانی هلدینگ، سهام فارس را کنترل کنیم.
مدیرعامل شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس اظهار داشت: بحث اصلی این است که به خصوص دارندگان سهام عدالت، سهام خود را احساسی نفروشند. چنین کاری باعث می‌شود که آن ها ضرر کنند. به صورت تاریخی نشان داده شده، هر کسی در این شرایط سهم می‌فروشد، ضرر خواهد کرد.
وی تصریح کرد: توصیه می‌کنم سهامداران با تدبیر و فکر و بررسی عمل کنند. غیر از کسانی که واقعا به پول نیاز دارند، کسی سهم نفروشد.
او درباره فعالیت های صندوق توسعه بازار گفت: صندوق توسعه بازار هم با شرکت های بزرگ در ارتباط است؛ چه در روزهای مثبت و چه منفی، نقش صندوق توسعه بازار مهم است و ما هم همکاری خواهیم داشت.
ربیعی در پایان گفت: در مورد بازار امروز نمی‌توان پیش بینی دقیقی داشت، اما باز هم تکرار می کنم، کسانی که در صف فروش ایستادند غیر از افرادی که واقعا پول ضروری لازم دارند، اگر به حرف ما اعتماد دارند از صف فروش خارج شوند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:نغمه علی بیک زاده
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: