پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۵۲۰۰
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۹
عضو هیئت رئیسه مینی گلف کشور خبر داد:
تفاهم نامه همکاری بین هیئت گلف هرمزگان و معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش هرمزگان به امضای دو طرف رسید.

بیژن شبانکاره در این رابطه گفت: معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش به واسطه تجربه و تخصص مورد توجه هیئت گلف استان قرار داشت به طوری که در نخستین روزهای شروع به کار خانواده گلف در استان با برگزاری جلسات و نشست های رسمی و غیر رسمی سعی داشتیم از توانایی های این معاونت در توسعه ورزش های انفرادی استفاده کنیم.

وی تصریح کرد: با توجه به پیشنهاد این مجموعه، ما بر خلاف برخی از هیئت ها که به سمت تبلیغات خیابانی پر هزینه روی آوردند؛ به صورت پایلوت تعدادی از مدارس در مناطق مختلف را به پیشنهاد معاونت تربیت بدنی و سلامت برگزیدیم و ورزش مینی گلف را به دانش آموزان و خانواده های آن ها معرفی کردیم و به دلیل حضور پر رنگ دانش آموزان بازخورد مثبتی را شاهد بودیم.

رئیس هیئت گلف هرمزگان افزود: در ادامه تلاش ها برای توسعه ورزش گلف برآن شدیم تا با انعقاد تفاهمنامه ای دو طرفه هم به توسعه ورزش دانش آموزی کمک کنیم و هم از ظرفیت دانش آموزان و مجموعه آموزش و پرورش در راستای ایجاد مجموعه ای از ورزشکاران سازمان یافته در استان استفاده نماییم.

عضو هیئت رئیسه مینی گلف کشور با بیان اینکه همکاری ها دو جانبه می باشد ما نیز به عنوان متولی این ورزش در استان بنا به اقتضای امکانات با آموزش و پرورش همکاری خواهیم کرد و با برگزاری کلاس های مربیگری، داوری و... برای دبیران ورزش در مناطق مختلف استان با توجه به درصد علاقه مندان به این ورزش و به پیشنهاد معاونت تربیت بدنی به توافق های خود پایبند می مانیم.

شبانکاره در پایان ضمن ارائه گزارش عملکرد این هیئت از تلاش های مجموعه آموزش و پرورش تقدیر کرد.

باقری نیز تصریح کرد: آموزش و پرورش علاوه بر اینکه یک مجموعه پویا، جوان و کارآمد است، مورد توجه و اعتماد خانواده ها نیز می باشد و در صورتی که در این مجموعه فعالیت های فردی یا تجمعی انجام شود با مقاومت خانواده ها رو به رو نمی شویم و بالعکس حمایت آن ها را نیز در کنار خود خواهیم داشت.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش هرمزگان بیان کرد: ما با هیئت گلف استان هرمزگان تفاهمنامه همکاری منعقد کردیم به دلیل اینکه شاهد تلاش ها و کوشش های این دوستان بودیم و مشاهده کردیم چگونه با دست خالی و بدون هیچ پشتوانه مالی به این جایگاه رسیدند به گونه ای که جایگاه استان را در ورزش مینی گلف 9 پله ارتقاع دادند.

وی بیان داشت: همکاران ما تلاش می کنند ورزش دانش آموزی را توسعه بخشند و همچنین سالم سازی افراد جامعه.

این مقام مسئول تصریح کرد: یقینا هیئت گلف برای سالم سازی جامعه و کمک به نسل نوجوان از کسی پوشیده نیست و ما نیز از این اقدام خانواده گلف استقبال می کنیم.

باقری درپایان بیان داشت: ما با کسانی همکاری می کنیم که برنامه داشته باشند، هیئت گلف نیز با توجه به بکارگیری نیروهای متخصص در حوزه های تخصصی خود نشان داد با برنامه است به همین جهت ما نیز در حد توان و در چهارچوب اختیارات تلاش خود را انجام می دهیم تا به جامعه سالم دست یابیم.


«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: