پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۵۲۸۰
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۳
با حضور مهندس سیاح فرماندارشهرستان تایباد، معاون سیاسی فرمانداری، بخشدار میان ولایت، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و اصحاب رسانه، نشست خبری معرفی شرکت تعاونی توسعه و عمران شهرستان تایباد در محل سالن اجتماعات پیامبر اعظم (ص) فرمانداری تایباد برگزار شد.
محسن سیاح، فرماندار شهرستان تایباد در نشست خبری معرفی شرکت تعاونی توسعه و عمران بیان داشت: نیاز کشور به فراورده های نفتی و برطرف کردن برخی مشکلات شهروندان موجب شد به فکر ایجاد شهرک انرژی در گمرک دوغارون باشیم.

وی تصریح کرد: برای رقابتی شدن فعالیت های اقتصادی گمرک دوغارون شرکت تعاونی توسعه و عمران پروژه مهمی است که به آن اندیشیده شده است که برای شهرک خدمات رفاهی با ۱۰۴ هکتار زمین در مسیر تجارت با افغانستان پیش بینی شده تا کلیه خدمات رفاهی برای بیش از ۱۵۰۰ خودرو ناوگان حمل و نقل در مرز دوغارون تامین شود.
 
وی گفت: منابع آبی زیرزمینی مشترک بسیار دارای اهمیت می باشد، چنانچه نتوانیم از آن به نحو شایسته استفاده کنیم قطعا متضرر خواهیم شد.
 
نماینده عالی دولت در این شهرستان افزود: تعاونی توسعه و عمران قبل از انتخابات آماده کار بود، انتخابات و پس از آن بحران کرونا موجب شد تا این زمان معرفی آن به تعویق بیافتد.
 
فرماندار تایباد در ادامه کرد: ۵۰ درصد جمعیت شهرستان را بانوان تشکیل می دهند، در حوزه اقتصاد این تعاونی بستری را مهیا می کند که بانوان نیز در این امر مشارکت کنند، به همین لحاظ پنجاه درصد سهام را برای بانوان شهرستان تخصیص داده ایم.
 
وی در پایان گفت: خبرنگاران به عنوان نیروهای اثرگذار در شهرستان می توانند در جهت اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم نقش موثری داشته باشند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: