پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۵۲۹۶
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۰
فرماندهی انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش و پیگیری کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان ایرانشهر قاتل فراری 35ساله دستگیر شد.
سردار سرتیپ دو  محمد قنبری در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین اظهار داشت: با تلاش و پیگیری کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان ایرانشهر قاتل فراری 35 ساله در سال 92 بر سر یک سری اختلافات خانوادگی خواهر 28 ساله اش  را با ضربات میله آهنی به قتل رسانده و به کشور همسایه متواری شده  بود که با حضور مجدد او در استان،  مخفیگاهش شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شد.

وی افزود : همچنین با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان ایرانشهر جوان 28 ساله کرمانی پس از 50 روز اسارات از چنگال آدم ربایان آزاد و عامل اصلی آدم ربایی در یک عملیات ضربتی در مخفیگاهش در شهرستان بمپور دستگیر شد.

وی ادامه داد:  آدم ربایان این  جوان را به دلیل اختلافات مالی از شهرستان "راین" استان کرمان ربوده و به شهرستان ایرانشهر منتقل کرده بودند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: در راستای طرح ارتقای امنیت اجتماعی، طی هفته گذشته، با تلاش شبانه روزی مأموران انتظامی شهرستان های "زاهدان"،"چابهار"،"خاش" و "ایرانشهر"، در عملیات هایی مجزا، 7سارق مسلح و به عنف، دستگیر و 26 فقره انواع سرقت مسلحانه و به عنف در سطح استان سیستان و بلوچستان کشف شد.
قنبری افزود:  در پی دستگیری این سارقان، 2 دستگاه خودروی مسروقه، 13 دستگاه تلفن همراه مسروقه به همراه یک قبضه کلت کمری و چند قبضه سلاح سرد کشف شد.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: