پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۵۳۰۴
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۰
فریدا، از اول محرم، به کارگردانی و تهیه کنندگی حامد جوادزاده از فیلیمو، پخش خواهد شد.

به گزارش گیتی آنلاین به نقل از مشاور رسانه‏‌ای برنامه، «فریدا» مروری است بر مهم‏ترین اتفاقات و وقایع صدر اسلام، عاشورا و مسایل سیاسی حاکم بر آن زمان که با نگاهی متفاوت آنها را بیان خواهد کرد.

اسم این برنامه برگرفته شده از کتاب «درالثـمـین» و روضه جبرئیل بر آدم است که می‏فرمایند: یقتل عطشانا غریبا وحیدا فریدا لیس له ناصر و لا معین (او را با لب تشنه مى کشند؛ در حالى که غریب ، بی‏کس و تنها است و یار و یاورى ندارد.) و «فریدا»، در لغت به معنی «تنها» است.

مصاحبه، مناظره و دادگاه با نقش آفرینان واقعه‌ی کربلا در هر دو سپاه، ۳ بخش اصلی این برنامه هستند و کارتون استریپ، موشن گرافی و گفت و گوهایی متفاوت با پیرغلامان امام حسین (ع) بخش‏های دیگر این برنامه را تشکیل می ‏دهد.

«فریدا»، از جمعه ۳۱ مردادماه هر روز در ۱۳ قسمت ۶۰ دقیقه‏ ای، در ایام محرم از فیلیمو پخش خواهد شد که تهیه کنندگی و کارگردانی این برنامه را حامد جواد‌زاده برعهده داشته است.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: