پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۵۳۷۸
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۲
همزمان با ایام محرم صورت گرفت :
گیتی آنلاین - کرمانشاه - مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان از توزیع ۱۰۰ بسته بهداشتی به ارزش ۴۰۰ میلیون ریال میان هیئات مذهبی فعال در ماه محرم خبر داد.
  به گزارش گیتی آنلاین منطقه کرمانشاه به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امورخیریه استان کرمانشاه؛ حجت الاسلام و المسلمین محمد صالحی در این باره گفت: ۱۰۰ بسته بهداشتی شامل مواد ضدعفونی کننده، ماسک و الکل از محل عواید موقوفه کرکوکی تهیه و میان هیئات مذهبی که در دهه اول محرم فعالیت دارند توزیع می شود.
وی افزود: امسال با توجه به شیوع بیماری کرونا و لزوم رعایت پروتکل های بهداشتی توزیع این اقلام در محل عزاداری ها بسیار ضروری است
وی تصریح کرد: همچنین توزیع بسته های  معیشتی در این ایام یکی دیگر از اقدامات پیش روی این اداره کل است  که تحت عنوان شمیم حسینی در دستور کار اوقاف قرار دارد..
مدیرکل اوقاف استان در ادامه افزود: امسال عزاداری ماه محرم با توجه به شرایط پیش آمده متفاوت از سال های قبل است و آنگونه که باید رنگ و بوی محرمی در سطح شهر مشاهده نمی شود که غصه این قصه بسیار دردناک تر است.
وی با بیان اینکه امام حسین علیه السلام آبروی شیعه  است اظهار داشت: شیعه هر چه دارد از امام حسین علیه السلام است و چه درد و مصیبتی بالاتر از اینکه نتوانیم برای امام مظلوممان آنگونه که باید عزاداری کنیم لذا  این قبیل اقدامات تنها کاری است که در محرم امسال ازعهده ما برمی آید که امیدواریم مورد رضایت خداوند و اهل بیت علیهم السلام قرار گیرد 
نویسنده:سید محمد موسوی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: