پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۵۴۶۱
تاریخ انتشار: ۰۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۸
40 سال پیش، شنزن تنها یک شهرک کوچک در جنوب چین بود اما امروز، تبدیل به یک کلان شهر بین المللی آزاد و مرکز نوآوری تبدیل شده و توجه بسیاری از شرکت های خارجی را به خود جلب کرده است.

در طول 40 سال گذشته، بسیاری از شرکتهای خارجی در این شهر ریشه دوانده اند و در کنار آن توسعه یافته و رشد کرده اند.

 

در سال 2002، شرکت فناوری لوفت هانزا و شرکت فناوری هواپیمایی حمل و نقل هوایی «کای لان» پکن مشترکا شرکت فناوری لوفت هانزا (شنزن) را تشکیل دادند و شروع به ارائه خدمات نگهداری قطعات هواپیما برای شرکتهای هواپیمایی آسیا و اقیانوسیه کردند.

 

با مرور نزدیک به 20 سال سابقه این شرکت در شهر شنزن، بنیامین شیدل مدیرعامل آلمانی شرکت فناوری لوفت هانزا در مصاحبه اختصاصی با شبکه تلویزیونی سی سی تی وی گفت که دستاوردهای شنزن در طول سالهای گذشته توجه کل جهان را به خود جلب کرده و شرکتش نیز بسیار خوش شانس بوده که شاهد توسعه چنین شهری و منطقه خلیج بزرگ گوانگ دونگ-هنگ کنگ-ماکائو بوده است.

 

بنیامین شیدل گفت: هنگامی که شرکت فانوری لوفت هانزا کسب و کار خود در شنزن را آغاز کرد، چین فقط حدود 250 فروند هواپیمای مسافربری داشت اما اکنون این رقم به نزدیک به 4000 فروند رسیده است؛ بازار حمل و نقل هوایی چین در حال رونق گرفتن است و درآمد و حجم کار شرکت فناوری لوفت هنزا نیز سال به سال افزایش می یابد.

 

با وجود آنه در ابتدای سال جاری و با شیوع کرونا صنعت حمل و نقل هوایی چین ضربه سنگینی خورد اما در پی بهبود وضعیت اقتصادی چین و افزایش ترافیک هوایی، حجم کار شرکت نیز در بازار چین مجدد رو به افزایش گذاشته است.

 

مدیرعامل شرکت فناوری لوفت هانزا افزود: از سال 2002 به این سو شرکتش در بازار چین توسعه سریعی داشته و معاملات خود را با بسیاری از شرکتهای هواپیمایی چینی آغاز کرده است؛ هم اکنون حدود 50٪ سفارشات این شرکت مربوط به مشتریان چینی است و فعالیتهای این شرکت عمدتا در چین، آاسیا و اقیانوسیه متمرکز است.

 

شنزن که اولین منطقه ویژه اقتصادی چین و در عین حال جوانترین شهر در منطقه بزرگ خلیج گوانگ دونگ-هنگ کنگ-ماکائو است، بیشترین ظرفیت توسعه در این منطقه را نیز دارد. بنیامین شیدل در ضمن پیشبینی آینده شنزن گفت: امیدوارم شنزن به پیشرفت خود ادامه دهد و با توجه اصلاحات آتی، شنزن و کل منطقه خلیج بزرگ گوانگ دونگ-هنگ کنگ-ماکائو بتواند با سرعت بخشیدن به روند توسعه خود به یکی از خلیج های مهم دنیا تبدیل شود.

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: