پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۵۴۸۳
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۹:۱۸
رستم کوشکی از تلاش های کارکنان خدمات شهری، پسماند و آتش نشانی در تامین رفاه و امنیت عزاداری های حسینی قدردانی کرد.
‍ 
به گزارش روابط عمومی شورای شهر ، رستم کوشکی در گفتگویی با اشاره به فعالیتهای نیروهای خدمات شهری به ویژه پاکبانان زحمت کش در جهت تنظیف شهر و اتخاذ تمهیدات لازم برای سهولت در برپایی مراسم های سوگواری و خدمات رسانی به عزاداران حسینی قدردانی کرد.

وی همچنین با اشاره به آماده باش نیروهای ایثارگر آتش نشانی در دهه اول محرم و تامین امنیت دسته های عزاداری ، از این مجموعه برای برقراری امنیت و برگزاری عزاداری های بدون حادثه تمجید نمود.

کوشکی در ادامه این گفتگو، از همکاری و مشارکت مردم با نیروهای خدوم و زحمت کش شهرداری در نظافت و تمیز نگه داشتن شهر تشکر کرد و آن را نشان از فرهنگ والای شهروندان عزیز دانست و نقش هیئات حسینی و نیز گروه های مردم نهاد زیست محیطی را در این امر موثر خواند.

وی در بخش دیگری از این مصاحبه به نقش شهرداری در فضاسازی و تبلیغات محیطی متناسب با ماه محرم اشاره و خاطرنشان کرد که این مجموعه همواره در برپایی مناسبت های مذهبی نقش فعالی داشته و همچنان با مساجد و هیئات حسینی تعامل و همکاری نزدیک خواهد داشت.

وی همچنین افزود :  از تمامی نیروهایی که در روز عاشورای حسینی بعد از آیین گل مالی به تنظیم و پاکیزگی شهر و همچنین مهیا نمودن جایگاه های عزاداری برای برپایی شام غریبان حسینی تلاش نمودند نهایت تقدیر و تشکر را دارم
 
رئیس شورا با اشاره به برپایی عزاداری امسال با توجه به شیوع ویروس کرونا گفت : اینجانب به نمایندگی از دیگر اعضای شورای شهر از تمامی عزاداران حسینی که با رعایت پروتکل های بهداشتی در این مراسم به شایستگی حضور داشتند و به سلامت جامعه و همچنین نیروهای خدوم پاکبان در امر پاکیزگی هرچه بیشتر شهر کمک نمودند و از نیروهای انتظامی که با برقراری امنیت توانستند فضایی آرام برای عزاداران حسینی مهیا کنند تشکر می کنم.


روابط عمومی شورای شهر خرم آباد 
انتشار : مریم نظری 
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: