پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۵۴۹۲
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۱۹
‍رئیس اداره تعاون روستایی تایباد خبرداد؛
رئیس اداره تعاون روستایی تایباد گفت: ۲۷ تعاونی در شهرستان تایباد در قالب شبکه تعاونی روستایی فعال می باشد، که از این تعداد دو تعاونی زنان روستایی و یک اتحادیه غیر فعال می باشد.

جواد اعتضادی اظهار کرد: اگر مردم و دولت از شبکه تعاونی های روستایی حمایت کنند، دست دلالان از بخش تولید کوتاه می شود و بخش عمده از مشکلات تولید کننده گان حل خواهد گردید.
وی بیان کرد:یکی از راهکارهای قانونی حل مشکلات تعاونی ها شورای ماده ۱۷ قانون تعاونی های تولیدی می باشد که این شورا برای اولین بار در شهرستان تایباد تشکیل شده است .

وی افزود:  این شورا بالاترین رکن تصمیم گیری قانونی شرکتهای سهامی زراعی درکشور است. که با اولین نشست این شورا مشکلات عدیده یکی از مهمترین تعاونی های سهامی زراعی تایباد به زودی مرتفع می شود.
اعتضادی با تقدیر از حمایت مدیرکل تعاونی روستایی خراسان و مهندس سیاح فرماندار تایباد و مدیرجهادکشاورزی تایباد عنوان کرد:درسال جهش تولید تلاش می کنیم شبکه تعاونی های روستایی و شرکت های تعاونی تولید را در ریل اصلی قرار دهم تا زمینه حل مشکلات تولید کنندگان مرتفع شود.
وی ادامه داد:درصورت حل مشکلات شرکت سهامی زراعی تایباد زمینه افزایش ۴هزارتن غلات واشتغال ۱۱۰نفردر این شرکت سهامی زراعی فراهم می شود.
وی درخصوص تعداد اعضای این شرکتهای تعاونی افزود: بیش از ۶۰هزار نفر در تعاونی های مختلف وابسته به شبکه تعاون روستایی در شهرستان ۱۳۵هزارنفری تایباد عضویت دارند
وی در پایان گفت: تامین نهادها بخش کشاورزی و دامپروری، بازاریابی محصولات، خرید تضمینی و توافقی محصولات کشاورزی، آموزش تخصصی مدیران عامل و اعضای هیات مدیره تعاونی ها و نظارت، هدایت و حمایت از مجموعه شبکه تعاونی های روستایی تایباد از جمله وظایف این اداره می باشد.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: