پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۵۵۳۵
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۸:۴۳
فرمانده انتظامی سیستان و بل‌وچستان گفت: با تلاش شبانه روزی مأموران انتظامی شهرستان زاهدان محل دپوی دارو های قاچاق، شناسایی شد.
سردار محمد قنبری در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین اظهار داشت: با تلاش شبانه روزی مأموران انتظامی شهرستان زاهدان محل دپوی مقادیری قابل توجه داروی قاچاق، در یک انبار در مرکز استان شناسایی شد

وی افزود: در بازرسی از این محل تعداد 43 هزار 970عدد انواع قرص و کپسول بهمراه یک هزار و 418 عدد انواع آمپول فاقد مجوز های قانونی حمل و باربری، به ارزش10 میلیارد ریال کشف شد.

وی تصریح کرد: در این رابطه یک فرد متخلف که قصد قاچاق و  انتقال غیر قانونی این محموله دارویی به کشور پاکستان را داشت دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شد.

وی ادامه داد:  با تلاش شبانه روزی کار آگاهان پلیس آگاهی شهرستان سیب و سوران سارق مسلحی که با استفاده از کلت کمری اقدام به سرقت مسلحانه خودرو و موتورسیکلت در محورهای فرعی این شهرستان می کرد شناسایی و در یک عملیات ضربتی دستگیر شد..

فرمانده انتظامی استان گفت:این سارق حرفه ای تا کنون به 6 فقره سرقت مسلحانه خودرو و موتورسیکلت در شهرستان مذکور اعتراف کرده است.

سردار قنبری افزود: در بازرسی از مخفیگاه متهم ضمن کشف 2 دستگاه خودرو و یک دستگاه موتورسیکلت مسروقه ، یک قبضه کلت کمری و مقادیری مهمات جنگی بدست آمد.

 وی تصریح کرد: با تیزبینی و اقدام به موقع مأموران انتظامی شهرستان چابهار شرور تحت تعقیب مراجع قضائی، با چندیدن سابقه شرارت در استان های مختلف کشور، دستگیر شد.

وی ادامه داد:  این متهم 38 ساله که جرائمی چون حمل سلاح گرم، ایجاد رعب و وحشت عمومی، قاچاق مواد مخدر و سرقتهای مسلحانه را در پرونده خود دارد، مدتی قبل به جرم قاچاق محموله سنگین مواد مخدر از سوی مراجع مراجع قضائی استان فارس به حبس ابد محکوم شده بود که پس از فرار از استان مذکور به شهرستان چابهار گریخته بود که  روز گذشته در یک عملیات ضربتی دستگیر شد.ظ
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: