پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۵۵۴۲
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۵
رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان هرمزگان:
حمیدرضا نصیری مجوزهای صادره توسط این سازمان را بالغ بر ۷ هزار عنوان کرد و گفت: تاکنون ۳ هزار و ۴۰۲ مورد مجوز دام، ۱ هزار و ۳۴۴ مورد مجوز طیور، ۹۷۷ مورد مجوز گلخانه، ۱ هزار و ۱۱۴ مورد مجوز شیلات و ۱۳۶ مورد مجوز گیاهپزشکی توسط سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان هرمزگان صادر شده است.
وی به سال واگذاری برخی امور به این سازمان اشاره کرد و افزود: صدور مجوز فعالیت های دام و طیور از سال ۹۱ ، پرورش میگو و ماهی در قفس از سال ۹۴، گلخانه از سال ۹۳، فروشگاه سموم و کلینیک و ضدعفونی و انسکتاریوم از سال ۸۸ و آبیاری تحت فشار از سال ۹۴ به این سازمان واگذار گردیده است.
رییس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان هرمزگان اظهار داشت:
در حوزه گلخانه  ۱۲۴۰ هکتار  سطح زیر کشت دارای مجوز تاسیس و  ۴۸۵هکتار سطح زیر کشت دارای پروانه بهره برداری در سطح استان می باشد.

نصیری با بیان این مطلب که در سال ۹۸ معادل سه برابر تاریخ استان  مجوز گلخانه صادر شده است، افزود:  با حذف استعلامات در سه ماهه اول سال ۹۸ ، نطام مهندسی هرمزگان ،مقام اول صدور پروانه گلخانه از نظر سطح زیرکشت وکاهش زمان صدور مجوز رادر کشور به خود اختصاص داد .

وی همچنین تصریح کرد: این سازمان مقام دوم صدور پروانه دام از نظر میزان ظرفیت در سه ماهه اول سال ۹۸ در کشور را نیز داراست.

به گفته این مسئول، جهت رفاه حال سرمایه گذاران در ایام شیوع ویروس کرونا ارسال پرونده به صورت فیزیکی حذف شده وهمه مراحل از ثبت درخواست تا صدور مجوز به صورت انلاین و از طریق سامانه ها انجام می گردد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: