پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۵۵۴۳
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۴
مسئول کانون فرهنگی شهید پذیره تایباد در جمع عزاداران گفت: در دینداری باید استقامت کرد.

حجة الاسلام علی لطفی کراتی در جمع هیئت عزاداران جوانان مسجد موسی بن جعفر علیه السلام تایباد اظهار کرد: سپاه عمر سعد در ایام اسارت اهل بیت پیامبر (ص)  به امام سجاد علیه السلام ظلم فراوان روا داشتند.

وی افزود: در دینداری باید استقامت کرد. نمونه آن هم یکی از یاران امام حسین علیه السلام بود که از او خواستند در ملا عام  به امام حسین (ع) ناسازا بگویند. حاکم همه مردم را جمع کرد ولی قیس از امام دفاع کرد و عبیدالله قیس را به بالای دارالاماره برد و این یار امام را به شهادت رساند.

وی ادامه داد: این شهادت پیام دارد  و پیامش ولایت مداری و شناخت امام  زمان می باشد.

وی گفت: طوری زندگی نکنیم که در مرگمان امام زمان ناراحت شود. در دوران زندگی طوری زندگی نکنیم که امام زمان از عملکردمان ناراحت شود.

وی بر رازداری یاران امام حسین (ع) اشاره و تاکید کرد: رازداری از دیگر پیام های یاران امام حسین (ع) بود.

وی در پایان خطاب به مسئولین گفت: وفاداری و پایداری در برابر وسوسه ها نباید شما را از مسیر حق خارج کند. تطمیع یاران امام حسین (ع) در دستور کار دشمن بود، ولی یاران امام حسین (ع) به زرق و برق دنیا توجهی نکردند. لذا باید مسئولین از یاران امام حسین علیه السلام  یاد بگیرند و از مسیرحق خارج نشوند.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: