پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۵۵۵۴
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۲
از بچگی عاشق بوی بنزین بودم / یکی از اقدامات اصلی شرکت ما احداث و بازسازی جایگاه‌های سوخت قدیمی در سطح کشور است
به گزارش هادی گرجی خبرنگار گیتی آنلاین مهندس رضا نصیر وند علی بابالو، مدیر شرکت راهیان سبز فراز، خالق و نویسنده اصول طراحی اجرایی جایگاه‌های مدرن گفت: نزدیک به هجده سال در زمینه ساخت و ساز جایگاه، سوخت، تعمیرات و بازسازی در تهران و حومه تهران و شهرستان‌ها فعالیت داریم. در حال حاضر 247 جایگاه سوخت در تهران وجود دارد که 141 داخل پایتخت و مابقی در حومه قرار دارد و به جرات می‌گویم که نصف این جایگاه‌ها قدمت بالای سی سال دارند که اگر با یک طرح توجیهی از طرف ما و ورود سرمایه گذار صورت بگیرد شاهد جایگاه‌های سوخت استاندارد و چشم انداز با طراحی زیبا در سطح شهر‌ها خواهیم بود.
یکی از کارهای ما همکاری با شرکت‌های خودروسازی است که شرکت ما برای این نوع صنف جایگاه سوخت طراحی و احداث می‌کند
از همان دوران کودکی و نوجوانی با تکیه بر خرد و هوش هیجانی به خودکفایی در صنعت سوخت در کشور رسید. او حالا در سن 40 سالگی به یکی از قدرتمندترین و کاربلدترین مدیران در عرصه صنعت احداث و بازسازی جایگاه سوخت رسیده است. مهندس رضا نصیر وند علی بابالو، مدیر گروه مهندسی راهیان سبز فراز ، خالق و نویسنده اصول طراحی و اجرایی جایگاه‌های سوخت، مردی که از سوی سایت خبری خبریجات به او مرد بنزینی کشور لقب داده شده است.
مهندس رضا نصیر وند علی بابالو، در مورد تالیف اولین کتاب تخصصی خود با عنوان اصول طراحی و اجرای جایگاه های مدرن سوخت در ایران گفت:  این کتاب شامل صفر تا صد طراحی و اجرای اصولی جایگاه های مدرن سوخت و  انتقال تجربیات اجرای ده ها پروژه بزرگ خدماتی و رفاهی در سطح خاورمیانه می‌باشد که زحمت اندیشه‌های من در هجده سال فعالیت حرفه ای است.
وی ادامه داد: کتاب اصول طراحی و اجرای جایگاه های مدرن سوخت به دو زبان انگلیسی و عربی هم ترجمه شده است که می‌تواند برای افراد کل جهان مثمر ثمر واقع شود.
مدیر گروه مهندسی راهیان سبز فراز تصریح کرد: یکی از اقدامات اصلی ما بازسازی جایگاه‌های سوخت قدیمی در سطح کشور است. طراحی زیبا، استاندارد جایگاه‌ها هم در ذهنیت رانندگان تاثیر خوبی دارد و همانطور که گفتم برای صاحبان کسب و کار که می‌خواهند تبلیغات داشته باشند می‌تواند مفید باشد. مهمتر از آن بسیار در فضای مجازی و حقیقی شاهد آتش گرفتن خودروها و وسایل نقلیه و آسیب دیدن راننده‌ها بودیم که با نگاه ویژه به بازسازی استاندارد، این اتفاقات ناگوار پیشگیری می‌شود.
این مدیر موفق اظهار داشت: یکی از کارهای ما همکاری با شرکت‌های خودروسازی است که شرکت ما برای این نوع صنف جایگاه سوخت طراحی و احداث می‌کند. شرکت‌هایی خودروسازی که خط تولید دارند برای سوخت گیری اولیه خودروی خود نیاز به جایگاه سوخت دارند و همچنین در قسمت اداره تحویل که می‌خواهند خودرو را امتحان کنند و باک خالی نماند مورد استفاده قرار می‌گیرد.
وی در پایان گفت: جا دارد از خانواده و پدر و مادرم تشکر کنم و یک تشکر ویژه از همسرم که تماما از ابتدای زندگی تا به امروز پشت من بوده است.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: