پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۵۵۶۴
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۶
با حضور رئیس سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی برگزار شد:
با حضور حجت الاسلام هادی صاحبقرانی رئیس سازمان تبلیغات اسلامی خراسان رضوی آیین افتتاح رسمی پویش مردمی مشهد حسینیه سید الشهدا در محل دبیرخانه دائمی این پویش، برگزار شد.

 

به گزارش گیتی آنلاین  ، حجت الاسلام صاحبقرانی در این مراسم ، ضمن اشاره به تاکیدات مقام معظم رهبری در ایجاد تحول در فرآیند کاری سازمان تبلیغات اسلامی  گفت : راهبرد اصلی سازمان تبلیغات اسلامی مردمی کردن جریان تبلیغ در جامعه است .

مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی با برشمردن مزیت‌های جریان تبلیغات مردمی در زمینه های انقلابی و اسلامی گفت: مردمی بودن جریان تبلیغ به دلیل داشتن حس مردمی بسیار اثرگذار است که می‌توان از طریق پویش های مردمی به حداکثر تاثیر و اثرگذاری در جامعه رسید.
 
وی با اشاره به اینکه هر کار و  برنامه‌ای مزیت ها و آفت های خود را دارد، ادامه داد: پویش کاملاً باید مردمی باشد نه دستگاهی، دستگاهی شدن پویش های مردمی آفت ادامه مسیر پویش ها هستند و برای دور ماندن از این آفت و مردمی ماندن پویش ها می توان از امکانات دستگاه های اجرایی استفاده کرد.
حجت الاسلام صاحبقرانی با اشاره به جریان شهادت سردار سلیمانی افزود: خود جوشی مردم و فعال بودن مردم در بزرگداشت مقام این شهید در زمان تشیع پیکر پاک ایشان، بار دیگر بزرگی و عظمت حرکت های مردمی را که به دست فراموشی سپرده شده بود را نشان داد، که می توان از آن برای حرکت های مردمی و پویش ها الگو گرفت.
 
وی  با تشریح معنی کلمه مواسات، افزود: مواسات توزیع بسته های معیشتی در بین مردم نیست، بلکه در زندگی هم شریک شدن است. باید از طریق پویش های مردمی کاری کنیم که مردم بتوانند احساسات انقلابی و اسلامی خود را در جامعه با هم به اشتراک بگذارند و حس مسئولیت در مردم مجدداً به وجود آید.

مدیر کل تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در پایان با اشاره به اهمیت رسانه در ترویج و همگانی کردن پویش های مردمی گفت: باید بتوان از امکانات رسانه استفاده کرد تا پویش هایی چون پویش مردمی مشهد حسینه سید الشهدا به حداکثر مشارکت مردمی برسد و نباید از این فضا غافل شد و این امر  نیازمند مشارکت رسانه ای از جایگاه مردمی بودن آن است و این دیدگاه باعث می شود  اثرگذاری و ترویج پویش های مردمی در جامعه بسیار گسترده تر شکل گیرد.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:داودی
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: