پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۵۵۸۹
تاریخ انتشار: ۱۶ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۸
محمد شریفی مقدم عصر شنبه ۱۵ شهریور ماه در جلسه " فرهنگ شهرنشینی" که با حضور انجمن های مردم نهاد در سالن جلسات شهرداری مرکزی برگزار شد ، گفت: به دلایلی استعفای خود را تسلیم رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد نموده ام .

وی افزود : روزی که به عنوان شهردار خرم آباد خدمتگزار مردم شده ام لیست تمام اموال ، املاک و سرمایه خود و همسرم را اعلام و ابلاغ کرده ام و روزی که از خدمت شما عزیزان مرخص شوم باز لیست اموالم را اعلام و ابلاغ می کنم .

شهردار خرم آباد اذعان داشت : همیشه سعی کرده ام در کنار مردم باشم و تاکنون هیچ سوء استفاده ای از بیت المال نداشته ام و چه بمانم در این سمت و چه بروم خود را خادم مردم می دانم و به پویایی و سرزندگی شهرم می اندیشم .

محمد شریفی مقدم به جوانان حاضر در جلسه توصیه ای داشت : من چه به عنوان شهردار ابقاء شوم و چه بروم شما جوانان شهرداری را یاری دهید.

دبیران انجمن های مردم نهاد حاضر در جلسه خانم زهرا نظری عضو شورا را مخاطب قرار دادند و یکصدا از شهردار خرم آباد دفاع کرده و گفتند : اگر به نظر شورای شهر ، شریفی مقدم شهردار خرم آباد کوتاهی کرده و باید استعفاء بدهد ما هم معتقدیم که اعضای شورای شهر در وظایفشان کوتاهی کرده اند و از آنها ناراضی هستیم و آنها هم باید دسته جمعی استعفاء بدهند .

مجید بیرانوند فعال رسانه ای در این میان گفت: اگر قرار باشد شورای اسلامی شهر خرم آباد، شهردار را تحت فشار قرار دهند تا استعفاء دهد و برود امیدوارم روزی برسد که شورای شهری وجود نداشته باشد چون هر چه مصیبت بر سر شهر می آید از شوراهاست نه از شهردار .

آرش کاکاوند گفته هایش آتشین تر از دوستانش بود، تنش هایی لفظی بین او و زهرا نظری نائب رئیس شورا درگرفت و جلسه می رفت وارد حاشیه های بدتری شود؛ بهزاد رضوانی  مدیرعامل سازمان فرهنگی _ اجتماعی و ورزشی شهرداری خرم آباد جهت از بین بردن تنش ختم جلسه را اعلام کرد .

در پایان جوانان و انجمن های مردم نهاد از شهردار خرم آباد تقاضا کردند استعفای خود را پس بگیرد و استرداد نماید ؛ غیر از این جوانان از ظهر امروز تاکنون افراد فراوانی در سمت ها، نهادها و ارگان های مختلف و همکاران شهرداری از شهردار خرم آباد مصرانه خواسته اند استعفای خود را پس بگیرد .

آیا شهردار استعفایش را پس خواهد گرفت ؟

  آیا شورای شهر با استعفای شهردار موافقت خواهد کرد یا مخالفت؟ 

گفتنی است در این جلسه که به ریاست محمد شریفی مقدم شهردار خرم آباد برگزار شد ، زهرا نظری نائب رئیس شورای اسلامی ، عباس گرمه ای معاون اداری _ مالی شهرداری ، حمید علیرضایی رئیس سازمان آتش نشانی و سرپرست خدمات شهری ، بهزاد رضوانی مدیرعامل سازمان فرهنگی _ اجتماعی و ورزشی و داریوش بارانی بیرانوند مدیر شهرداری منطقه ۲ حضور داشتند .

خبرنگار : مریم نظری 

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: