پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۵۵۹۹
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۶
‍ شاهکاری دیگر از مدیریت در لرستان
داریوش حسن نژاد مدیرعامل آب منطقه ای لرستان در مکاتبه ای رسمی با شهرداری خرم آباد از این دستگاه خواسته پارک ها و خیابان های ساحلی را جمع آوری کنند و این شهر را به شکل سابق برگردانند.

براساس گزارش های رسیده قضیه از این قرار است شهرداری خرم آباد به آب منطقه ای نامه ای می فرستد بر این مضمون که به استناد قوانین مملکتی منجمله بند" و"  تبصره ۸ قانون بودجه کشور_  تبصره ۴ ماده ۴ قانون توزیع عادلانه آب  رای شماره ... ۱۴ / ۴ / ۹۹
هیئت حل اختلاف دستگاه های اجرایی استان ، لایروبی _ احداث دیواره های حفاظتی و آزادسازی حرایم رودخانه ها در داخل محدوده شهری از وظایف شرکت آب منطقه ای است و شهرداری مسئولیتی در این خصوص ندارد که می بایست بدون فوت وقت نسبت به آن اقدام نمائید .

داریوش حسن نژاد مدیرعامل شرکت آب منطقه ای در جواب شهرداری مکاتبه ای انجام می دهد و چند بند برای شهرداری در نظر می گیرد که این موارد را انجام بدهد تا پس از آن آب منطقه ای رودخانه خرم رود را لایروبی کند .

 بند ۶ : جمع آوری پارک ها و بوستان های واقع شده در بستر نظیر ( پارک ماهی ، پارک معلم و پارک بهشت و ...)
 
بند ۷: اعاده به وضع سابق رودخانه خرم آباد در محدوده منطقه علوی و در انتهای کوچه های آرش و خیابان دکتر حسابی یا تعیین تکلیف حقوقی اراضی تغییر کاربری شده بستر به مسکونی 

بند ۸: جمع آوری خیابان های ساحلی(کیو ، مطهری ، خیرآباد، فلک الدین  و ...) در بستر و حریم رودخانه به منظور افزایش عرض بستر رودخانه جهت عبور سیلاب های مغرب .

جالب ترین قسمت این تراژدی بحران مدیریت در لرستان آنجاست که داریوش حسن نژاد مدیرعامل آب منطقه ای رونوشت این نامه را برای معاونت عمرانی استانداری ، رئیس کل دادگستری استان ، اداره کل بازرسی لرستان و مدیرکل مدیریت بحران استان لرستان جهت استحضار می فرست .

خبرنگار : مریم نظری 

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: