پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۵۶۱۰
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۹
جلسه رفع مشکلات اراضی شهرستان باحضور مدیرکل ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی درمحل فرمانداری تایباد برگزارشد.

٬ مدیر کل ثبت اسناد و املاک خراسان رضوی در این جلسه گفت: سازمان ثبت اسناد و املاک با همت جهادی مسئولان اجرایی و کارشناسان فنی از سیستم قبلی سنتی به یک سازمان تمام الکترونیک تبدیل شده که یک گام بسیار بزرگ در کمک به توسعه همه جانبه کشور محسوب می شود و اکنون این سازمان به یک نهاد پیشرو در ارائه خدمات الکترونیکی در ارائه ثبت  اسناد مالکیت، تبدیل شده است.

محمد حسن بهادر در این جلسه قول مساعد داد تا در اولین فرصت به این موضوعات و مشکلات تایباد رسیدگی و اقدامات لازم قانونی سریعا انجام خواهد شد.

 فرماندار شهرستان تایباد نیز در ادامه این جلسه خواستار رفع اختلاف بین پلاک های ثبتی شهرستان شدند.

محسن سیاح افزود: گاهی اوقات بدلیل اختلاف نظر بین ادارات مربوطه و بلاتکلیفی ثبت مالکیت و عدم تعیین حدود اراضی فعالیت های اقتصادی و ساخت و ساز ها با مشکلات مواجه شده و متوقف می شوند.

وی بیان کرد: لازم است به این موضوع رسیدگی شود و اختلافاتی که مربوط به چند دهه قبل مطرح می شود رفع گردد تا موضوع مالکیت اشخاص طولانی نشود و فعالیت شهروندان تحت تاثیراین موضوعات قرار نگیرد.

 فرماندارتایباد دراین جلسه به صدوراسناد مالکیت 30حلقه چاه کشاورزی دشت کرات اشاره نمود و ادامه داد: از زمان تشکیل بنیاد مستضعفان و موضوع فروش برخی از چاههای کشاورزی به متقاضیان  علیرغم  پیگیریهای فراوان تاکنون هیچگونه سند مالکیت برای مالکین صادره نشده است .

دراین جلسه موضوع تعیین تکلیف ثبت مالکیت اراضی کشاورزان منطقه توسط اداراه جهاد کشاورزی، مشکل تعیین تکلیف اراضی و فضاهای آموزشی وتعیین تکلیف اسناد مالکیت اراضی موقوفه با حضور نماینده محترم آستان قدس رضوی مورد بررسی قرار گرفت.

«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: