پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۵۶۱۵
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۶
عدالت آموزشی یکی از تاکیدات رهبر معظم انقلاب است که نماینده مردم خمینی‌شهر چنین بی‌عدالتی را برخلاف قوانین و قواعد اسلامی و حتی قانون اساسی برشمرد و گفت: قطعا مجلس شورای اسلامی قدم‌های بلندی را در این راستا برخواهد داشت.

به گزارش گیتی آنلاین به نقل از تسنیم از اصفهان,بر اساس تاکید مکرر رهبر معظم انقلاب بر «عدالت آموزشی» و تحقق آن در راستای سند توسعه کشور، لازم است رویکرد متفاوتی برای برابری فرصت‌ها و نظام آموزشی برقرار شود. از این رو نماینده خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی معتقد است که در شرایطی که افرادی با پرداخت مبالغ سنگین از بهترین مدارس و آموزش بهره ببرند و در مقابل برخی از ابتدایی‌ترین آموزش‌ها محروم بمانند، برخلاف قوانین و قواعد اسلامی است و حتی با قانون اساسی نیزهم‌خوانی ندارد و یقینا مجلس شورای اسلامی قدم‌های بلندی را در این راستا برخواهد داشت.

حجت الاسلام محمد تقی نقدعلی در نشست خبری با اصحاب رسانه درباره خبر ساخت حوزه لاکچری رئیس جمهور گفت: غالب مسئولان اجرایی ما در مناطق لاکچری سکونت دارند و اخیرا دولت هم پیشنهاد ساخت حوزه لاکچری را داده است.


وی افزود: این در حالی است که هزینه بودجه دولت با اهداف خاص برای ساختن حوزه لاکچری، خلاف سیاست عدالت و اسلامی است و دولت باید به وظیفه خود بپردازد و این کار را به متولیان خود بسپارد.


نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: