پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۵۶۵۷
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۵
نمایشگاه بین المللی خدمات تجارت چین سال 2020 در 19 شهریور به پایان رسید.
در نمایشگاه تجارت خدمات امسال به عنوان اولین رویداد مهم اقتصادی و تجاری بین المللی که بعد از شیوع کرونای جدید در چین برگزار شد، طی 6 روز 97 دستاورد و 19 دستاورد متعلق به اتحادیه ها و 99 دستاورد نوآوری به نمایش در آمد. استانها ، مناطق و شهرها ، شرکتهای بزرگ دولتی و شرکتهای مالی در مجموع 240 توافقنامه و قرارداد امضا کردند. این نمایشگاه تجارت خدمات با درخشش و نمایش ثمرات بسیار، کاملاً نیروی بالقوه بالا و جذابیت شدید بازار چین را به نمایش گذاشت.

این نمایشگاه یک رویداد بین المللی بود. سازمانهای بین المللی از 148 کشور و منطقه و سفارتخانه ها در چین ، انجمنهای تجاری خارج از چین و 22 هزار شرکت داخلی و خارجی به صورت آنلاین و آفلاین در این نمایشگاه تجارت خدمات شرکت کردند.

فو چنگ گانگ، نماینده ارشد مرکز مالی بین المللی ابوظبی در چین نظرات بسیاری از غرفه داران را در این دو جمله خلاصه کرد.

«فکر نمی کردم این قدر با استقبال روبرو شود.» «شرکت در این نمایشگاه خدمات گزینه درستی بود.»

این رویداد، در عین حال، نوآورانه و آینده نگرانه بود. در این نمایشگاه، اطاقکهای رانندگی مجازی، ارکستر موسیقی با فناوری نسل پنج و هوش مصنوعی و امتحان لباسهای واقعیت مجازی ارتباط همه فناوریها را به یکدیگر به خوبی به نمایش گذاشت. رباتهای ترابری و تأمین، رباتهای تفکیک زباله و رباتهای تمرین تنیس روی میز چهره ای جدید از زندگی هوشمند برای مردم در آینده به تصویر کشید. در مجموع 63 شرکت جدیدترین نتایج تحقیق یا آخرین محصولات خود را در نمایشگاه خدماتی به نمایش گذاشتند.

از سوی دیگر این نمایشگاه بزرگ محلی برای تبادل و انتقال اعتماد به نفس است. برگزاری موفقیت آمیز این نمایشگاه تجارت خدمات با قدرت ثابت کرد که چین به طور مؤثر پیشگیری و مهار همه گیری و توسعه اقتصادی را هماهنگ کرده است و چین همچنان موتور رشد اقتصادی جهان است. چین به عنوان اولین اقتصاد بزرگ احیای رشد از زمان شیوع بیماری همه گیر از طریق سکوی این نمایشگاه تجارت خدمات اطمینان قاطع خود را در پیشبرد جهانی سازی اقتصاد و حمایت از چند جانبه گرایی به جهان منتقل کرد که بدون شک نقش مثبتی در کاهش تأثیر همه گیری و بهبود اقتصاد جهان ایفا می کند .

از همه مهمتر این که این نمایشگاه گردهمایی بزرگی سرشار از فرصت بود. از ابتدای سال جاری میلادی تحت تأثیر همه گیری کرونای جدید، اقتصاد جهان به رکود رفته و همه در حال بررسی نقاط جدید برای رشد هستند. همان طور که رهبر چین اشاره کرد: «با نگاه به آینده، درهای باز همکاری صنایع خدمات به طور فزاینده ای به یک نیروی مهم پیشبرد توسعه تبدیل میشود.» در این برهه مهم چین با کیفیت و معیارهای بالا نمایشگاهی جامع شامل 12 حوزه عمده تجارت خدماتی برگزار کرد . این یک فرصت بزرگ برای شرکتهای داخلی و بین المللی فعال در زمینه خدمات است و بدون شک برای توسعه و شکوفایی خدمات تجارت جهانی سودمند است و نیروی محرکه ای به بهبود اقتصاد جهانی می افزاید.


نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: