پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۵۶۶۲
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۲:۲۵

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر لرستان در سال جاری ۳۱۸ نوع خدمات در محورهای مواصلاتی لرستان از سوی جمعیت هلال احمر  لرستان به افراد گرفتار شده در حوادث غیرمترقبه و مترقبه اتفاق افتاده سطح استان اختصاص یافته است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر لرستان با اعلام‌ این خبر افزود: به موجب این خدمات جمعیت هلال احمر لرستان  در سال جاری ۴۷ خانوار امداد رسانی شدند. در مجموع تعداد حادثه دیدگان شامل هزار و ۲۵ نفر، تعداد مصدومین ۴۹۱ و تعداد آسیب دیدگان ۹۵۳ نفر می باشد.

رضایی تعداد کل امدادرسانی انجام شده را ۳۸۰ مورد عنوان کرد و تشریح کرد: در این بازه امدادرسانی ها شامل: ۶۱ مورد سرپایی، ۱۹۶ مورد انتقال مصدومین و متاسفانه ۷۲ نفر فوت در صحنه بوده است.

وی در خصوص آمار حوادث و تهدیدات جانی در سالجاری خبر داد: مجموع متوفیان شامل ۷۲ نفر بوده و نیز ۳۷ نفر از افراد مخاطره دیده اسکان داده شده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان لرستان: از زحمات اعضا و پرسنل خدوم و جهادی جمعیت هلال احمر تشکر کرد و ابراز داشت: عمده خدمات و تجهیزات ارائه شده در حوادث سال جاری توسط ۳۹۲ تعداد تیم عملیاتی، هزار و ۱۹۶ نجاتگر و پرسنل، هزار و ۱۹۶ نیروی امدادی و ۲۸۲ دستگاه آمبولانس انجام شده است.

وی در پایان از عموم هموطنان خواستار شد که در صورت قرار گرفتن در شرایط اضطراری انواع حوادث و سوانح طبیعی، غیر طبیعی با مرکز کنترل  هماهنگی عملیات امداد و نجات  ۱۱۲ به عنوان شماره اضطراری ملی تماس بگیرند.

خبر : شهرام ساروقی 
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: