پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      پایگاه خبری گیتی آنلاین نمایندگی استانی می‌پذیرد  09191910422       پایگاه خبری گیتی آنلاین خبرنگار می‌پذیرد  09191910422       
کد خبر: ۳۵۶۶۳
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۰
گیتی آنلاین؛
بمناسبت آغاز سال تحصیلی از دانش آموزان فعال شرکت کننده در جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور شهردار ناحیه 2 منطقه 3 در تراس بیرونی کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس و با رعایت پرونکل های بهداشتی تقدیر شد.
طوبی ترابی پور مسئول کتابخانه شهید مطهری (ره) بندرعباس از    تقدیر از دانش آموزان فعال شرکت کننده در جشنواره کتابخوانی رضوی با حضور علی نورالدینی  شهردار ناحیه 2 منطقه 3  در این کتابخانه بمناسبت آغاز سال تحصیلی در تراس بیرونی کتابخانه و با رعایت پرونکل های بهداشتی  خبر داد.

طوبی ترابی پور ضمن تشکر از شورای اجتماعی محله ششصد دستگاه و شهرداری ناحیه 2منطقه 3 گفت: امسال با توجه به کرونا و قرنطینه خانگی مسابقات کتابخوانی جشنواره رضوی در بستر فضای مجازی برگزار شد و اعضا دانش آموز این کتابخانه در رده سنی زیر 14 سال با ارسال بیش از 200 نقاشی و 60 پویش بیشترین مشارکت را داشتند.

مسئول کتابخانه شهید مطهری(ره) افزود:در این مراسم که با حمایت مادی و معنوی شورای اجتماعی محله ششصد دستگاه و شهرداری ناحیه 2 منطقه 3 و با رعایت  کلیه موارد بهداشتی در فضای باز و بیرونی کتابخانه صورت پذیرفت، از 10 دانش آموز فعال به قید قرعه با اهدای پکیج تحصیلی  تقدیر به عمل آمد.

ترابی پور در پایان  با تشکر از سلامی و بنایی کتابداران فعال این کتابخانه خاطر نشان کرد:  هدف از اجرای برنامه های فرهنگی قطعا جذب اعضا به کتاب و کتابخوانی است و این امر جز با مشارکت و فعالیت بالقوه کتابداران حاصل نمی شود. کمااینکه در شرایط کرونا کتابداران این کتابخانه همچنان ارتباط خود را از طریق بستر مجازی با اعضا حفظ نموده و بیشترین میزان خدمت رسانی مجازی را به خود اختصاص د اده اند.
«پایگاه خبری گیتی‌آنلاین درباره صحت یا رد ادعاها قضاوتی ندارد و مسئولیتی نمی‌پذیرد»
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: