پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۵۶۶۵
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۶
شهردار خرم‌آباد:
محمد شریفی مقدم شهردار خرم‌آباد در گفت و گوی با روابط عمومی و امور بین‌ الملل شهرداری خرم‌آباد گفت: با قدرت به اجرای طرح جهادی نگهداشت شهری ،پاكسازی و نظافت عمومی شهر خرم‌آباد ادامه می‌ دهیم.
شهردار خرم‌آباد با اشاره به اینکه طرح نگهداشت شهری از ماه گذشته آغاز شده است ،افزود : این عملیات بمنظور حذف زواید و نازیبایی های شهری ، تنظیف معابر و داشتن شهری زیباتر ، از جمله نظافت، پاکسازی و نخاله برداری معابر، لایروبی جوی های روباز ، زباله گیری لایروبی دریاچه کیو و ... توسط حوزه معاونت خدمات شهری شهرداری خرم ‌آباد انجام شده است.

شریفی مقدم تصریح کرد: تمام مناطق سه گانه موظف هستند تلاش خود را به کار گیرند تا نگهداشت شهر به نحو مطلوبی اجرا و رضایتمندی مردم را به همراه داشته باشد

شهردار مرکز استان یادآور شد: در این طرح در کلیه آیتم های مرتبط با فعالیت های شهرداری شامل کلیه موضوعات مرتبط با  خدمات شهری در حیطه فضای سبز، خدمات شهری، زیباسازی ،ساماندهی ، پسماند ،محیط زیست، فنی و عمرانی در حوزه لکه گیری آسفالت و مرمت نوار حفاری، جدول ، ساماندهی پیاده روها، همسطح سازی دریچه ها و حمل و نقل ترافیک در اقدامات خط کشی و تجهیزات و ادوات ترافیکی به مرحله اجرا درآمده است.

وی خاطرنشان کرد: این روند تا زمانی ادامه خواهد یافت که بتوانیم شهر را با خدمات بیشتر و افزون تر از حالت فعلی خارج کرده و به سوی شرایط عادی و متعارف ببریم و حداقل سرانه های خدماتی را در محلات تامین نماییم که در این راه به مشارکت جدی شهروندان محتاجیم.

شهردار خرم‌آباددر پایان از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه مشکلات در این زمینه ها مراتب را با واحد ۱۳۷ شهرداری خرم‌آباد مطرح نمایند.

خبر : وحید مرادی پور

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: