پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۵۷۰۵
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۸
از ماندن تا رفتن شریفی مقدم شهردار خرم آباد فقط ۲۴ ساعت فاصله است

جلسه فوق العاده شورای اسلامی شهر خرم آباد در میان ازدحام خبرنگاران در صحن علنی شورا با دستور کار استعفای شهردار برگزار شد .

به گزارش گیتی آنلاین ، علی محمد صالحی نسب یکی از اعضای موافق محمد شریفی مقدم شهردار خرم آباد قبل از تلاوت آیات قرآن و رسمیت یافتن جلسه اظهار داشت: اگر قرار باشد استعفای شهردار را بصورت غیرقانونی در دستور کار قرار دهید ما موافقین شهردار صورتجلسه را امضاء نخواهیم کرد و جلسه غیررسمی محسوب خواهد شد .

پس از آن با آیاتی چند از کلام الله مجید و پخش سرود ملی، موافقین و مخالفین شهردار هر کدام به ایراد سخن پرداختند .

موافقین شهردار معتقد بودند که شهردار خرم آباد قبل از برگزاری جلسه رسمی و علنی شورا، اقدام به بازپس گیری استعفای خود کرده و مخالفین که در راس آنها رستم کوشکی رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد قرار دارد اعتقادشان راسخ تر، که بازپس گیری استعفاء و ثبت آن بصورت غیراخلاقی و غیرقانونی بوده و دستور و امضای رئیس شورای شهر در ذیل آن درج نگردیده .

بحث ها بالا کشید و از هر دری سخن رانده شد و در پایان موافقین شهردار توانستند مخالفین را متقاعد کنند تا ظرف ۲۴ ساعت از شورای عالی استان ها استعلام نمایند که آیا استعفای شهردار باید از دستور کار شورا خارج شود طبق قانون یا نه .

بنابراین شمشیرهای مخالفین به مدت ۲۴ ساعت  از زیر گلوی شهردار برداشته و غلاف شد ، فردا یکشنبه در صحن علنی شورا با توجه به جواب استعلام از مرکز ، تصمیم نهایی گرفته خواهد شد .

 شهردار خرم آباد می رود یا می ماند ؟ 

خبرنگار : مریم نظری

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: