پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۵۷۱۶
تاریخ انتشار: ۲۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۸:۵۶
فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش شبانه روزی و پیگیری مستمر کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان چابهار، جوانی 32 ساله از چنگ آدم ربایان آزاد شد.

سردار محمد قنبری در گفتگو با خبرنگار گیتی آنلاین، اظهار داشت:با تلاش شبانه روزی و پیگیری مستمر کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان چابهار، جوانی 32 ساله که در نوزدهم تیرماه ماه سال جاری توسط سرنشینان یک دستگاه پژو پارس در یکی از محلات شهرستان چابهار ربوده شده بود، طی یک عملیات پیچیده، پس از 2 ماه اسارت از چنگال آدم ربایان آزاد و به آغوش خانواده بازگشت.

وی افزود:  در این عملیات یکی از عاملان اصلی این آدم ربایی دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شد.

وی تصریح کرد: همچنین با تلاش شبانه روزی و پیگیری مستمر کارآگاهان پلیس آگاهی استان سیستان و بلوچستان، مخفیگاه قاتل فراری، که در اواخر مرداد ماه سال جاری در یک نزاع دسته جمعی با شلیک سلاح ساچمه زن، جوانی 28 ساله را در یکی از محلات زاهدان به قتل رسانده و متواری شده بود شناسایی و روز گذشته این متهم 29 ساله در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه پس از 20 روز فرار داخل مخفیگاهش در حومه شهر زاهدان دستگیر شد.

وی ادامه داد:  عاملان قتل پیرمرد 75 ساله زابلی هم در کمتر از 48 ساعت شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان گفت: قاتلان که نوه 17 ساله و مستأجر 22 ساله پیرمرد بودند پس از دستگیری به جرم خود اعتراف و اظهار داشتند به دلیل اختلافات موجود با انداختن یک طناب دور گردن مقتول قصد ترساندن او را داشتند که با مقاومت پیرمرد مجبور به خفه کردن او شدند.

وی افزود:  اختلاف نوه مقتول برسر یکسری مسائل جزئی خانوادگی و اختلاف مستأجر مقتول با وی نیز بر سر مبلغ اجاره بهای منزل استجاری بوده است.
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: