پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۵۷۲۸
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۰:۰۳
بهزاد رضوانی رئیس سازمان فرهنگی _ اجتماعی و ورزشی شهرداری خرم آباد پس از ابقاء محمد شریفی مقدم شهردار خرم آباد نوشت :

 
پس از مدت‌ها، ماجرای ماندن یا رفتن شهردار خرم‌آباد بار دیگر توجه افکار عمومی را به  مشکلات شهر،شورای شهر و شهرداری جلب نمود. طبق یک عادت دیرین باز هم این حاشیه‌ها هستند که توجه ما را به خود جلب می‌کنند؛ اما با ابقاء آقای شهردار و با فروکش کردن این ماجرا، ما همچنان با متن مسئله‌ای مواجه ا یم که روزانه زندگی ما و دیگر شهروندان این شهر را تحت تأثیر  قرار می‌دهد.

باید قبول کنیم متن مسئله، رفتن یا ماندن شهردار نیست.طی این سال ها به دلیل اختلافات جناحی،حزبی، طایفه ای و تقدم منافع فردی بر منافع جمعی، شاهد ناکارآمدی ها و سیاست های غلط در شهر ودیارمان بوده ایم که نتیجه آن توسعه نیافتگی خرم آباد و لرستان است.

همه ما در هر سمت ومقامی چه  به عنوان مسئول در شهرداری،  اعضای شورای شهر،  اهالی رسانه،‌ فعالین مدنی واجتماعی و چه به عنوان شهروند در این شهر ودیار وظیفه داریم نسبت به مسائل و مشکلات شهر و پی گیری جهت رفع آنها کوشا باشیم. بنابراین مسئله اصلی همدلی،  همیاری، مشارکت و‌اتحاد در راستای توسعه وپیشرفت شهرمان است.

خرم‌آباد، شهر زیبای ما، سربرافراشته از پس تاریخ، با همه روزهای تلخ و شیرینش، امروز بیش از هر زمان دیگری به کمک ما نیاز دارد. همانگونه که ما به او نیاز داشته و داریم. شخصاً توجه کارشناسان، مردم و رسانه‌ها به مقوله شهرداری و شورای شهر را اتفاقی مبارک می‌دانم و امیدوارم با فیصله یافتن ماجرای استیضاح آقای شهردار، این توجه و حساسیت در راستای همفکری و همراهی  رو به افول نرود.

حقیقت این است که شهر را همه ما می‌سازیم و سپس تابع ویژگی‌ها، شرایط و قوانینش می‌شویم و امروز شهر ما بیش از هر زمان دیگری به نشاط و پویایی و حرکت نیازمند است. اینکه کدام یک از اعضاء شورای شهر موافق یا مخالف استیضاح بودند، چندان مهم نیست. مهم این است که مردم بدانند شهرداری به عنوان متولی اصلی امورات شهر، تحت نظارت و نیازمند همگامی همه اقشار مختلف مردم است.

از همه مردم، رسانه‌ها، کارشناسان، مسئولان ادارت، نهادهای مردمی و مذهبی و... می‌خواهیم خادمان خود را در شهرداری و شورای شهر یاری دهند و هرکدام با اقدام، نظارت، انتقاد و تشویق و ترغیب خود تلاش کنند که باری از دوش شهر و شهرداری بردارند که اگر اینگونه نشود، هیچ شهرداری و شورایی به تنهایی از عهده چنین مسئولیت خطیری بر نمی‌آید.

ما و شهرمان روزهای سخت‌تر از این کم ندیده‌ایم.روزی که سیلاب جان و مال همشهریان را به خطر انداخته بود،این هم‌دلی و اتحاد ما بود که شهرمان را نجات داد و امروز نیز همان هم‌دلی و خیرخواهی است که می‌تواند ما را از این شرایط سخت به سلامت عبور دهد.

بهزاد رضوانی
 مدیر سازمان فرهنگی،اجتماعی،ورزشی شهرداری خرم آباد
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: