پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۵۷۲۹
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۰:۳۹
‍ مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان و مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد مدیریت بیماری کرونا در جریان بازدید از کارگاه تولیدی " زاگرس ماسک " گفت: استفاده از ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی باید به یک فرهنگ مبدل شود.
به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، احمدحسین فتایی، مدیر کل به همراه مسئول روابط عمومی، مسئول واحد رفاهی اداره کل و مسئول مجتمع فرهنگی هنری ارشاد خرم آباد ضمن بازدید از کارگاه تولیدی " زاگرس ماسک " گفت: حمایت از تولید کنندگان و کارآفرینان لرستانی در راستای تولید اقلام بهداشتی مانند ماسک، الکل و مواد ضد عفونی می تواند مسئولین و مردم را در راستای کنترل و مقابله با ویروس کرونا یاری دهد.

 مسئول کمیته اطلاع رسانی ستاد استانی مدیریت بیماری کرونا تصریح کرد: در حال حاضر بهترین راهکار مقابله با این ویروس، استفاده مداوم از ماسک و رعایت پروتکل های بهداشتی است که باید به یک باور و فرهنگ عمومی مبدل شود و دستگاه های فرهنگی می بایست از تمام توان خود برای نهادینه شدن این فرهنگ بهره ببرند.

در ادامه حمیدرضا مرادی، مدیر عامل شرکت راهان پارس و مدیر این کارگاه تولیدی، ضمن تشکر از حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و هیات همراه، گفت: در این کارگاه ماسک سه لایه پزشکی بصورت تمام اتوماتیک و به روش التراسونیک تولید می شود و در هر شیفت کاری هشت ساعته ۲۷  نفر و در مجموع دو شیفت ۵۴ نفر در این کارگاه مشغول به کار هستند.

 وی در پایان افزود: در هر شیف کاری ۳۰ هزار ماسک بسته بندی می شود و تولیدات این کارگاه به قیمت مصوب دولتی در اختیار عموم مردم و دستگاه ها و ارگانهای دولتی و غیر دولتی قرار می گیرد.

خبر : سجاد شفیعی 
روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: