پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۵۷۳۳
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۴
رخشانی در نشست استانی کمیته همکاری های آموزش و پرورش وحوزه های علمیه استان گفت : در سند تحول بنیادین مدرسه اصلی ترین جایگاه و محور برنامه های جاری و ساری آموزشی و تربیتی می باشد
گیتی آنلاین_ به نقل از  اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان ،حمیدرضارخشانی دراین نشست اظهار کرد : سند تحول بنیادین به تربیت تمام ساحتی و جامع مخاطبان که همان دانش آموزان هستند تاکید فراوانی دارد.


وی افزود: الگوپذیری انسان ها در عرصه معنوی و دینی یک امر ذاتی و باطنی است که در مدارس نیز این موضوع عینیت دارد و در تقویت باورها موثر خواهد بود.


حمیدرضا رخشانی بیان کرد : اهمیت نظم و تقوا در امور و برنامه ها بر هیچ کس پوشیده نیست و بدون شک معلمان الگوی واقعی و حقیقی دانش آموزان  در این زمینه خواهند بود.


وی گفت : در اسلام تاکید فراوانی بر شور و مشورت و ضرورت این مهم در امور و برنامه ها شده واین موضوع از جایگاه ویژه‌ای در راستای تدبیر امور، برخوردار است.


مدیر کل آموزش و پرورش استان خاطرنشان کرد : توجه به ظرفیت های موجود و نگاه به نقاط مثبت افراد در راستای توسعه و تعمیق هم افزایی و همراهی آموزش و پرورش و حوزه علمیه ضرورت دارد .


رخشانی تصریح کرد : آموزش و پرورش با بهره گیری از همه ظرفیتهای پیدا و پنهان درون سازمانی و برون سازمانی برای تحقق برنامه ها و فعالیتهای این کمیته تلاش و تدبیرلازم را همچون گذشته  به کار خواهد بست .

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: