پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۵۷۳۵
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۱۹
‌فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق کشور گفت: در آموزش و پرورش ، فکرها ساخته و انسان هایی تربیت می شوند که در آینده نیرویی متفکر ، خلاق و توانمند برای توسعه جامعه خواهند بود.
گیتی آنلاین_ سردار کرمی در این خصوص اظهار داشت : دستگاه تعلیم و تربیت اولویت جامعه است و در آموزش و پرورش ، فکرها ساخته می شود و انسان هایی تربیت می شوند که در آینده نیرویی متفکر ، خلاق و توانمند برای توسعه جامعه خواهند بود

وی افزود: مهارت محوری و پژوهش محوری در عصر جدید ارتباطات و ایجاد تحرک و بارش فکری بسیار مهم و ضرورتی انکار ناپذیر است.

وی افزود : در شرایط فعلی ، همراهی و همدلی همه مجموعه ها و بویژه دستگاه هایی که ظرفیت‌ها و بسترهایی را در این مسیر دارا هستند، مورد انتظار است.

فرمانده قرارگاه قدس جنوب شرق کشور با اشاره به اینکه دستگاه تعلیم و تربیت اولویت جامعه است و در آموزش و پرورش ، فکرها ساخته و انسان هایی تربیت می شوند که در آینده نیرویی متفکر ، خلاق و توانمند برای توسعه جامعه خواهند بود ادامه داد : موضوع تربیت دینی، اخلاقی و اعتقادی دانش آموزان در زمان کنونی و با وجود هجمه های فرهنگی در جای جای این جهان از اهمیت فوق العاده‌ای برخوردار است.


سردار کرمی بیان کرد : سپاه کماکان خود را خدمتگزار مردم میداند و در مسیر شکوفایی علمی، دینی و بصیرتی آحاد جامعه بویژه دانش آموزان و فرهنگیان با قدرت قدم بر می دارد.

 

نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: