پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۵۷۸۳
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۹
بازدید های مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان از طرح ها و پروژه های اجرا شده در سطح شهرستان های ازنا و الیگودرز:

✔️روند احداث پاسگاه جنگلی حفاظتی شول آباد

✔️بازدید از حوزه آبخیز گایکان شهرستان الیگودرز

✔️ بازدید از طرح جنگل کاری حوزه خورهه الیگودرز

✔️بازدید از نهالستان در دست احداث الیگودرز

✔️بازدید از طرح جنگل کاری حوزه حوضیان الیگودرز

✔️بازدید از پارک آب سفید ازنا

در حاشیه این بازدید ها، مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان لرستان در جمع کارکنان منابع طبیعی الیگودرز گفت: شهرستان الیگودرز یکی از شهرستان های پیشرو در انجام وظایف سازمانی است که بایستی پروژه جهش سازمانی ۹۹*۹ در سالجاری در دستور کار این اداره قرار گیرد.

 *شیرزاد نجفی* با اشاره به اینکه سهم الیگودرز در پروژه کاداستر اراضی ملی ۱۲۰ هزار هکتار بوده و سهم ذخیرگاه جنگلی ۱۳ هزار و نهصد هکتار است؛ خاطرنشان کرد: سهم الیگودرز در زراعت چوب ۱۰۰ هکتار، تعهد جنگلکاری اقتصادی ۲۵۰ هکتار و تعهد گیاهان دارویی نیز ۳۳۰ هکتار می باشد.

 وی با بیان اینکه تمام پلاک های ممیزی شده شهرستان بایستی ممیزی شوند افزود: پلاک های فاقد اجرای مقررات بایستی در سالجاری انجام شوند و تعهد تخریب های سنواتی نیز انجام گیرد.

گفتنی است در این بازدید، مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری لرستان با فرماندار شهرستان الیگودرز دیدار و گفتگو کرد و مسائل و مشکلات منابع طبیعی و آبخیزداری حوزه شهرستان الیگودرز مورد بررسی قرار گرفت.

خبر : پیام عالیخانی چگنی

                 
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: