پذیرش آگهی و تبادل خدمات با کانال های و سایت های دیگر 09191910422      
کد خبر: ۳۵۷۸۶
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۰۸:۲۵
بنیاد حامیان دانشگاه پیام‌نور مادران فداکار (بدون سرپرستِ)نیازمند که در دانشگاه پیام نور مشغول به تحصیل هستند را مورد حمایت قرار خواهد داد.
به گزارش گیتی آنلاین به نقل از  یوپنا مدیر عامل موسسه خیریه بوتراب با حضور در دفتر بنیاد حامیان دانشگاه پیام نور ضمن تحسین اقدام ارزشمند راه اندازی بنیاد حامیان دانشگاه پیام نور گفت: از آنجا که دانشجویان دانشگاه پیام نور، بسیار اهل علم و تلاش هستند هر گونه حمایتی از این قشر می تواند روشنی بخش آینده  کشور عزیزمان ایران اسلامی باشد.

علی اصغر جوان شیر  بیان داشت: دانشجویان دانشگاه پیام نور بسیار سخت کوش و اهل علم هستند و همواره شاهد موفقیت های فارغ الحصیلان این دانشگاه در سطح جامعه هستیم و مجموعه بوتراب هم در این زمینه یاریگر این بنیاد خواهد بود.

جوان شیر در این دیدار گفت: یقینا مجموعه بوتراب با توجه به سنخیت اهداف با این بنیاد دانشجویان دانشگاه پیام نور که نیازمند به حمایت مالی هستند درشش استان آذربایجان غربی، کرمانشاه، ایلام، هرمزگان،   کهکیلویه و بویر احمد و چهار محال بختیاری را پوشش خواهد داد و در آینده دانشجویان بیشتری را حمایت خواهد نمود.

در این نشست مدیر عامل بنیاد حامیان دانشگاه پیام نور با اشاره به نقش ارزشمند دانشگاه پیام نور در تولید علم و توسعه کشور گفت: بنیاد حامیان دانشگاه پیام نور در زمینه این هدف مقدس همگام با مدیران پرتلاش دانشگاه پیام نور برای توسعه همه جانبه این دانشگاه تلاش می کند.

یزدان سهرابی ابراز داشت: بنیاد حامیان در گام نخست بورسیه دانشجویان مستعد و نیازمند را مد نظر دارد و تا کنون خیرین نیک اندیش زیادی اعلام حمایت نموده اند که  چشم انداز این بنیاد را روشن تر می کند.

وی گفت: با توجه به اقدامات ارزشمند موسسه عترت بوتراب در کشور در زمینه های فرهنگی تحصیلی و اشتغال این بنیاد آمادگی انعقاد تفاهم نامه به این موسسه خیریه را دارد و این همکاری می تواند منشاء خدمات مفیدی به جامعه علمی کشور مخصوصا دانشگاه شود.

در این نشست معاونت حمایت، سلامت و مشارکت های موسسه عترت بوتراب نیز بیان داشت: دانشگاه پیام نور چنانچه در حوزه راهکارهای فقر زدایی در کشور  پایانه نامه های دانشجویان علوم اجتماعی را به این سمت سوق دهد مفید واقع خواهد شد و به نوعی نیاز است دانشگاه ها در این زمینه اهتمام کنند.

یدالله سوری همچنین گفت: مادران فداکار (بدون سرپرستِ)نیازمند که در دانشگاه پیام نور  مشغول به تحصیل هستند را مورد حمایت قرار خواهد داد.

انتشار : مریم نظری
نویسنده:
نظرات بینندگان
نام:
ایمیل:
* نظر: